Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inni dostawcy Internetu - Vectra cesja internetu

clf - 10-11-2017, 15:17
Temat postu: Vectra cesja internetu
Szukam chętnego na cesję internetu z Vectry.
Moja oferta to 50Mbit/s, abonament 39zł miesięcznie, zobowiązanie do lutego 2019.
Oferuję dopłatę 200zł, czyli praktycznie abonament wyniesie ok 25zł.

MariuszHL - 15-11-2017, 14:28
Temat postu: Strasznie nie korzystne warunki...
masz więc będzie trudno znaleźć Tobie chętnego zwłaszcza ,że gdy VECTRA ma doprowadzone swoje okablowanie to zazwyczaj jeszcze jest inna konkurencja.
Ja w połowie 2016 roku mogłem mieć 100Mbtis/50Mbits za 24.90złote i ciekawi Mnie czy szczęście jednak Tobie dopisało.

clf - 30-11-2017, 10:05

Chętnych nie ma mimo 300 zł dopłaty :) Prawdopodobnie zamienie oferte na mobilną i jakoś doczłapam do końca umowy.
Studentka2 - 19-12-2017, 22:23

Ja właśnie szukam aktywnie cesji na Internet z Vectry, umowa nie dłuższa niż rok, bo na tyle mam umowę najmu mieszkania. Znalazłam coś takiego na gumtree, cały czas wisi (to Twoje clf?):

Cytat:
Cesja internetu vectra 50Mbit. Zobowiązanie do 16.02.2019. Oferuje dopłate 300 zł i opłacam koszt cesji. Wtedy wyjdzie miesięcznie 19zł. Cesję można przeprowadzić na odległość bez wizyty w biurze.


Pytam, czy aktualne, odpowiedź brzmi, że tak i autor ogłoszenia deklaruje, że zadzwoni nazajutrz. Niestety telefonu nie doczekałam się, ale kolejnego dnia przyszedł mail, że obecnie aktualne za dopłatą 100 zł :) Przewertowałam sobie cennik Vectry, niespodzianka, instalacja 99 zł, aktywacja urządzenia 149 zł. Do tego opłata za cesję. Łącznie wychodzi ładna sumka. Vectra ma niezły apetycik na pieniążki.

apogeum - 27-12-2017, 10:22

Sama cesja równiez może być płatna.Poza tym oferta z vectry wcale nie jest taka korzystna na tle innych operatorów ( mozna sobie wszystko porównać i może się okazać,że inny operator oferuej coś taniej i w lepszej jakości). https://panwybierak.pl/ - o tutaj jest dobra porównywarka

Zobowiązanie jest również dość długie, bo na prawie 1,5 roku Podczas gdy wiele abonamentów jest krótszy czas ( rok maksymalnie)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group