Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Zgody marketingowe a zniżki za abonament w UPC

Kasia - 04-10-2017, 21:14

Robin, jak nie masz w pakiecie usługi internetowej to zmień...chyba że masz internet ale we WRU regulamin nie przewidywał ulg z tytułu wyboru usługi internetowej.
Robin - 04-10-2017, 21:24

No właśnie. Mam co prawda trójpak (TV, internet i telefon), ale we WRU nie było żadnych korzyści z wyrażenia tychże zgód. Odznaczam zatem obydwie. :)
GDA - 04-10-2017, 21:36

A czy otrzymałeś jakieś propozycje oferty telefony w związku z tymi zgodami?
Robin - 04-10-2017, 21:51

Dzwonią co jakiś czas z różnych firm z propozycjami uczestnictwa w jakichś pokazach, składają także propozycje zakupu, ale trudno powiedzieć czy dane kontaktowe akurat przekazała im UPC. :?
GDA - 04-10-2017, 21:59

A to calkiem możliwie
Aż sprawdziłem jak u mnie to wygląda bo nigdy nikt nie dzwonił ani z UPC ani z zewnętrznych firm a mam pierwszą opcję na NIE a druga na TAK

druga zostaw na TAK bo jak będzie jakaś szalowa oferta dla ciebie to może Cię ominąć ;-)

KOCUREK1970 - 04-10-2017, 22:21

Robin napisał/a:
we WRU nie było żadnych korzyści z wyrażenia tychże zgód. Odznaczam zatem obydwie.

Pierwsza NIE, druga zaznacz TAK - następne oferty otrzymasz, gdzie to już będzie brane pod uwagę i się będziesz dziwił, że masz pakiet o 10 zł drożej niż winno wynikać z oferty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group