Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet UPC - Zostać z FP250 (Cisco 3208) czy przejść na FP500 (Compal)?

MrPepka - 07-09-2017, 17:32

KOCUREK1970 napisał/a:
Oni mi przełączają a ja mam jeszcze płacić za połączenie z ich partyline - NEVER (skrobię im posta na ogólnym FB i już jest reakcja )

Skoro do nich piszesz na fejsie i to też działa to nie musisz do nich dzwonić więc za połączenia do nich nie płacisz :mrgreen:
KOCUREK1970 napisał/a:
Najpierw musieli by zacząć słuchać co się do nich mówi (bo takie z nich Allegro).

Oczekujesz tego od dużej firmy? No proszę cię

edek - 07-09-2017, 18:19

MrPepka napisał/a:
Na stronie UPC nie masz o IPv6

IPv6 na UPC.pl

KOCUREK1970 - 07-09-2017, 19:34

MrPepka napisał/a:
Skoro do nich piszesz na fejsie i to też działa to nie musisz do nich dzwonić więc za połączenia do nich nie płacisz

Ale płacę za neta, komputer, prąd :twisted:
edek napisał/a:
IPv6 na UPC.pl

Cytat z ich strony:
"Główną przyczyną opracowania protokołu IPv6 jest fakt, że pula adresów IPv4 wyczerpała się."
Adresacja się już skończyła w IPv4 a UPC żongluje moimi IP tak, ze w 3 miesiące miałem z 40 razy zmieniany IP.
następny kwiatek:
"◦Wdrożenie IPv6 w UPC przełoży się na zmniejszenie obciążenia sieci abonenckiej, co pozytywnie wpłynie na poprawę stabilności i prędkości połączenia z Internetem."
Jak się zmniejszy obciążenie sieci, jak w domu mam taką sama liczbę sprzętów podłączonych do neta.
"Jeszcze nie wszystkie usługi działają w pełni kompatybilnie z protokołem IPv6. Dlatego w sytuacjach, gdy:
◦masz problemy z połączeniem VPN
◦nie działają niektóre gry na platformie PS4 lub Steam
◦nie działają niektóre funkcje telewizorów Smart TV
◦używasz funkcji routera takich jak port forwarding, port triggering lub bridge
◦używasz drukarki marki HP i obserwujesz trudności z połączeniem z siecią
◦niektóre strony otwierają się powoli lub nie chcą się wczytać"

Czyli to co już podkreślałem - na co mi usługa która nie działa.

MrPepka - 07-09-2017, 20:25

KOCUREK1970 napisał/a:
Ale płacę za neta, komputer, prąd

Ale korzystasz z neta według swojego uznania :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group