Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Problemy w działaniu Internetu - Modem traci połączenie z internetem

v8powerage - 15-08-2017, 00:42
Temat postu: Modem traci połączenie z internetem
Modem działał ok ale ostatnio traci nie chce się łączyć z internetem gdy jest do niego podłączony router wifi airport extreme, gdy podłączę jeden komputer kablem to działa ok nie wiem co z nim się nagle stało...
MrPepka - 15-08-2017, 12:16

v8powerage napisał/a:
gdy jest do niego podłączony router wifi airport extreme

A z samym routerem wszystko jest ok? Próbowałeś zmienić router?

KOCUREK1970 - 15-08-2017, 17:13

Cytat:
Modem działał ok ale ostatnio traci nie chce się łączyć z internetem

Nie zwiększyli Ci neta?.
Ten modem co jeszcze masz to już stary ED 2.0 - powinni Ci wymienić go na ED 3.0

v8powerage - 16-08-2017, 01:06

Teraz testowałem całą noc i dzień podłączyłem kablem laptopa chodziło dobrze po czym padło jakąś godzinę temu i za nic sie nie chce połączyć czyli to nie router a modem... Muszę do nich iść ale z tego co wiem to teraz chcą wciskać te horizony a my tego nie chcemy, da się jakoś z nimi dogadać żeby dali modem albo router z wifi zamiast tego?
MrPepka - 16-08-2017, 11:00

Dadzą ci compala. Przełączysz go w tryb bridge, podłączysz swój router i będzie działać.
v8powerage - 18-08-2017, 03:43

No mają dac taki z wifi bo ten co mam i tak jest tylko na 2.4 ale dopiero w przyszlym tygodniu... A narazie mam tego cisco zrobilem mu hard reset i teraz sie restartuje co 5 minut nie wiem czemu.

[ Dodano: 19-08-2017, 04:04 ]
Chyba naprawiłem, wymieniłem w nim wszystkie kondensatory dla zabawy, wydaje mi się że za to resetowanie co 5 min był odpowiedzialny taki jeden koło tego przycisku reset.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group