Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w Orange - Brak faktury po przeniesieniu numeru i trudności w jej uzysk

jedrek - 13-04-2017, 12:07
Temat postu: Brak faktury po przeniesieniu numeru i trudności w jej uzysk
Po przeniesieniu numeru z Orange do innej sieci w dniu dzisiejszym zostało wyłączone konto na ich stronie. Brak możliwości uzyskania ostatniej faktury. Okres rozliczeniowy skończył się dziś. Na FB dowiedziałem się ze nie uzyskam danych do płatności czyli faktury. Ta do tej pory przysyłana była na adres mail. Ja chcę zapłacić a oni nie chcą przesłać kwoty do zapłaty.
Pitrek - 13-04-2017, 12:24
Temat postu: Re: Brak faktury po przeniesieniu numeru i trudności w jej u
To, że zostało wyłączone konto to nie dziwne, nie mają już takiego abonenta. Zadzwoń do Orange, powiedz jaka jest sytuacja, masz swoje poprzednie dane, podadzą Ci kwotę do zapłaty.
KOCUREK1970 - 13-04-2017, 19:55

jedrek napisał/a:
Ja chcę zapłacić a oni nie chcą przesłać kwoty do zapłaty.

A miałeś kwotę abo stałą, czy coś innego?

Firma chce kasę, firma ma wystawić fakturę i ją Tobie dostarczyć.

jedrek - 18-04-2017, 09:05

Płaciłem abonament Przeniosłem numer do innej sieci wraz z cesją. Chciałem pozostawić numer w Orange wraz z cesją na córę ale jak zaczęli robić wymagania o wysokość zarobku córy zaświadczenia z pracy o zatrudnieniu to zrezygnowałem. Byłem tam jeszcze od Idey.

W końcu otrzymałem ostatnią fakturę.

iTemplar - 09-06-2017, 23:15

Wiem, że już problem rozwiązany, ale w sumie to dziwne, że Ci konto wyłączyli. Ja tak 2 lata temu przenosiłem od nich numer komórkowy i po przeniesieniu do innej sieci miałem cały czas dostęp do konta, jedynie usługi skasowali z niego, ale dalej mogłem np. sprawdzić wszystkie faktury, historię płatności. Po kilku miesiącach sam usunąłem konto, bo już nie było mi do niczego potrzebne. A teraz jeszcze pozbyłem się usług stacjonarnych i też konto jest cały czas dostępne i wyświetla się nawet na górze taki komunikat:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group