Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Instalacja i udostępnianie łącza - Compal i sieć domowa

Masownik - 28-02-2017, 21:41

ten compal to jakis do d.. jest.. po wifi leci mi 40-50 to max, chcociaz te 80 moglo by spokojnie byc, po podlaczeniu po kablu do tv te cyrki z łączeniem o ktorych wspominałem, teraz jeszcze widze xbox one po kablu podpiety pobieram ze stron MS gre i leci mi po 30 mb gdzie na drugim mieszkaniu majac cisco i tp link swojego lecialo 80-90 to norma
ogromny - 03-03-2017, 20:46

Masownik napisał/a:
Podepne sie pod temat, mam compala jako modemorouter i podpiety po kablu do niego TV i konsola xbox one. Robilem test w opcjach modemu i wyszedl tak:
Sprawdzanie dostępu do siec prawidlowo
Sprawdzanie usługi telefonicznej prawidlowo
Sprawdzanie stanu połączeń lokalnych Ethernet nieprawidlowo
Sprawdzanie stanu połączeń sieci WiFi prawidlowo
Cytat:

W Twojej sieci mogą być podłączone urządzenia ograniczające prędkość połączenia z internetem.
Jak można to się też podepnę. Mam obecnie compala jako modemo router i tez mam ten sam komunikat. Do compala mam po kablu laptopa i stacjonarny obie karty ustawione na 1Gb Full duplex i jak wlacze diagnostykę to mam w/w komunikat. Jak odlanczalem komputery po kolei to komunikat byl taki sam. Dopiero jak na krótko wpiolem laptopa innym kablem bylo ok i prędkość z 90-92 wskoczyla mi na 117. Dwa kable padly?
MrPepka - 03-03-2017, 20:52

Może tylko ten jeden kabel od laptopa padł?
ogromny - 03-03-2017, 20:55

MrPepka napisał/a:
Może tylko ten jeden kabel od laptopa padł?
wypiąłem z compala laptopa blad, wlaczylem laptopa i wylaczylem stacjonarny to samo blad

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group