Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet UPC - Jaki antywirus ?

kipo88 - 25-07-2016, 16:30
Temat postu: Jaki antywirus ?
Witam, wiem że nie tem temat dział i nawet forum ale zapytam.
Jaki antywirus kupić najlepiej ? używam obecnie Malwarebytes Anti-Exploit i Malwarebytes Anti-Malware razem z NOd 32 6.

Polecicie coś ?
Potem można usunąć tema.

MrPepka - 25-07-2016, 16:41

Ja używam zabezpieczeń wbudowanych w Windows 8.1 i mi to wystarcza ;)
Ma - 25-07-2016, 17:03

Przede wszystkim musi być płatny program, ja używam ESET i sobie bardzo chwalę, nie obciąża systemu i jest sprawny.
kipo88 - 25-07-2016, 17:25

Ma napisał/a:
Przede wszystkim musi być płatny program, ja używam ESET i sobie bardzo chwalę, nie obciąża systemu i jest sprawny.


może być platny jak najbardziej a jaka wersja itd ?

Pitrek - 25-07-2016, 17:31

Ja używam Kaspersky Internet Security 2016.
Tutaj :arrow: podałem dlaczego.

skreem - 25-07-2016, 19:31

Polecam Bitdefender. Mały, bez wodotrysków, dzięki czemu nie obciąża zbytnio systemu, no i jest bardzo skuteczny wg wielu rankingów. Do użytku domowego bezpłatny (trzeba się zarejestrować).
Ma - 25-07-2016, 20:11

kipo88 napisał/a:
Ma napisał/a:
Przede wszystkim musi być płatny program, ja używam ESET i sobie bardzo chwalę, nie obciąża systemu i jest sprawny.


może być platny jak najbardziej a jaka wersja itd ?

Np. Eset Smart Security, popatrz na stronie bo jest też pakiet na 3 komputery + 3tablety lub smartfony to wychodzi wtedy taniej.

Pitrek - 25-07-2016, 21:02

Na :arrow: tej stronie można zobaczyć wyniki testów z laboratorium AV-Comparatives dla różnych lat i miesięcy. Warto zobaczyć najświeższe: 2016, Month: Jun i Sort: by value.
kipo88 - 25-07-2016, 21:20

ok padło na kasperskiego na dwa kompy :) mozna zamknąc temat
Dzieki wszystkim za wypowiedzi.

biorek - 05-12-2016, 07:33

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat.
Chcę zakupić jakiś płatny antywirus. Obecnie korzystam z Avasta (bezpłatna wersja). Na ten moment najbardziej jestem przekonany do Kasperskiego. Co Panowie doradzacie w temacie?:)
Pojawia się też pytanie antywirus czy internet sercurity?

kipo88 - 05-12-2016, 09:27

Od końca lipca jaka założyłem ten temat korzystam z wspomnianego kasperskiego.
Nie narzekam sprawdza system sam co jakiś czas i wszystkie urządzenia co podłączam.
Narazie nic nie znalazł więc chyba rozsądnie korzystam z internetu.

Darcorn - 05-12-2016, 13:07

Uzywam Kaspersky Internet Security juz od kilku lat i sobie bardzo chwale. Moge go z calym przekonaniem polecic kazdemu :)
razor1995 - 05-12-2016, 15:33

Używam Eset Smart Security.
Dlaczego? Tania licencja, bardzo dobra wykrywalność i małe użycie zasobów - wykorzystanie pamięci RAM w tel to około 150MB, oczywiście podczas skanowania jest więcej.
Mam porównanie z Symanteciem, którego mam w pracy - niebo a ziemia - Symantec przepuszcza wszystko, z Esetem nie złapałem jeszcze nic :)
Do tego od czasu do czasu skanowanie MBAM + AdwCleaner.

MrPepka - 05-12-2016, 16:50

Ja również używam eset smart security. Tak jak to było wspomniane małe użycie zasobów (dzięki czemu komp nie muli przy działaniu antywirusa). Polecam
mky - 07-12-2016, 18:46

Od 1,5 roku używam "360 Total Security Essential". Za darmo i obciąża mniej niż Windows Defender. Wadą jego jest zbyt duża czułość czasem (np. Team Viewer albo TigerVNC widział zawirusowane) ale co trzeba dodałem do białych list i jest OK. Nie jest też po polsku - więc nie dla każdego. Ja jestem zadowolony z jego funkcjonalności i polecam.

Niestety nie mogę jeszcze wklejać linków na forum ale wystarczy wpisać w Google w/w program i jest w pierwszym linku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group