Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Instalacja i udostępnianie łącza - Asus RT-AC68U - anteny - jakieś sensowne?

Shishak - 25-07-2016, 16:05

Można jakieś linki do tego softu Merlina pod RT-AC68U?

Nie stracę gwary na router? Mogę wtedy przywrócić stary soft?

VDSL - 25-07-2016, 19:37

Shishak napisał/a:
Można jakieś linki do tego softu Merlina pod RT-AC68U?

Nie stracę gwary na router? Mogę wtedy przywrócić stary soft?

Masz 15 s szukania wujek Google i nie tracisz gwarancji.A osiągi będziesz miał takie same.
https://www.mediafire.com.../Asuswrt-Merlin

Misiek999 - 25-07-2016, 20:29

Powyższy link przekierowuje na "czysty" soft RMerlina, a ten nie pomoże w tym konkretnym przypadku.
Osoby zainteresowane muszą szukać moda by HGG, dopiero ten oferuje taką możliwość.

Podaje lokalizacje do ostatniego oficjalnego upload'u , samego firmware tam już nie znajdziecie ale w changelog.txt jest adres do autora... (sam mod oczywiście ciągle powstaje) :twisted:

Kwestie norm pozostawiam rozwadze przyszłych użytkowników.

VDSL - 25-07-2016, 20:32

Misiek999 napisał/a:
Powyższy link przekierowuje na "czysty" soft RMerlina, a ten nie pomoże w tym konkretnym przypadku.
Osoby zainteresowane muszą szukać moda by HGG, dopiero ten oferuje taką możliwość.

Podaje lokalizacje do ostatniego oficjalnego upload'u , samego firmware tam już nie znajdziecie ale w changelog.txt jest adres do autora... (sam mod oczywiście ciągle powstaje) :twisted:

Kwestie norm pozostawiam rozwadze przyszłych użytkowników.

Tylko jest brak HGG pod tym linkiem od @Misiek999

Misiek999 - 25-07-2016, 21:28

HGG -> HGGomes... :roll:
Przecież napisałem, że samych plików firmware już tam nie ma... mod od jakiegoś czasu ma status "projektu zamkniętego", trzeba poprosić o dostęp do plików (czyt. nowego uploadu).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group