Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Nowa usługa - Replay TV

Pawop - 07-10-2017, 17:47

@pigwus, co Ty za głupoty wypisujesz? Jakie kanały znikają? Na liście jest sporo dziur i tam wrzucają zapowiedzi filmów w VOD. Kanał telezakupowy w ofercie jest JEDEN. Ogarnij się.

[ Dodano: 08-10-2017, 00:08 ]
Coś się zrypało z Replay TV. Na nie których kanałach nie chce odtwarzać, zamiast tego jakiś skaczący obraz z kanału który się oglądało.

clf - 11-11-2017, 10:35

Jak działają Eleveny w tej usłudze? Dużo meczy zablokowanych? Obstawiam że NFL na pewno :) Proszę o opinie.
stivi - 11-11-2017, 11:26

Akurat Eleveny sa ok mozesz przewijac jak chcesz i ile chcesz , czesto sam przegladam mecze aby zobaczyc bramki . NFL rowniez , wszystko z tego kanalu można dowolnie ogladac pod warunkiem ze sama usluga nie padnie a to się zdarza często ....
clf - 11-11-2017, 12:30

To mnie zaskoczyłeś z tym nfl bo nawet Eleven nie streamuje meczów przez internet bo licencja zabrania. Czyli ta usługa działa przez z kabel a nie przez net podłączony do horizona?
Pawop - 11-11-2017, 14:16

Do Horizona nie podłącza się neta. Wszystko działa przez kabel.
matek3265 - 07-06-2018, 15:04

Możliwe jest udostępnienie usługi Replay TV także na dekoderach mediabox, co działa bez zarzutu, przynajmniej na mediabox'ach węgierskich.

Szkoda, że po testach w Polsce nie została uwzględniona w ostatnim sofcie jaki od dwóch lat bez aktualizacji "wisi" na mediabox'ach.






GDA - 07-06-2018, 15:19

matek3265 napisał/a:
Możliwe jest udostępnienie usługi Replay TV także na dekoderach mediabox

oczywiście że tak - bo Replay TV przed oficjalnym startem był dostępny na Cisco

ale decyzją biznesową (jak najszybsze pozbycie się Cisco u abonentów) ReplayTV jest udostępnione wyłącznie na platformie Horizon

KOCUREK1970 - 07-06-2018, 15:26

GDA napisał/a:
ale decyzją biznesową (jak najszybsze pozbycie się Cisco u abonentów) ReplayTV jest udostępnione wyłącznie na platformie Horizon

Jakoś nie widać, by ludzie z tego powodu masowo się na Horizona "przesiadali".

atomix - 07-06-2018, 15:33

Może z tego powodu nie.
Ale fakt jest taki, że UPC robi wiele, by coraz więcej było użytkowników Horizona
Od stycznia do marca aż 60 tys. nowych ;)
I Twoje narzekania, co staje się już nudne, nic tutaj nie zmienią :mrgreen:

GDA - 07-06-2018, 15:35

atomix napisał/a:
Od stycznia do marca aż 60 tys. nowych

I Twoje narzekania, co staje się już nudne, nic tutaj nie zmienią


przywracasz wiarę w ludzi :) bo już myślałem że ze mną jest coś nie tak

KOCUREK1970 - 07-06-2018, 15:39

Cytat:
I Twoje narzekania, co staje się już nudne, nic tutaj nie zmienią

Wole mieć Mediaboxa i nie dostawać cholery przy jego użytkowaniu :mrgreen:

atomix - 07-06-2018, 15:43

OK. Ale to Twój wybór, Twoje opinie.
Co nie oznacza, że inni są tak samo niezadowoleni jak ty. ;)

Ja przynajmniej nie narzekam. Kilku znajomych, którzy Horizona mają dłużej, także jakoś sobie nie krzywdują.

KOCUREK1970 - 07-06-2018, 15:48

atomix napisał/a:
Co nie oznacza, że inni są tak samo niezadowoleni jak ty.

Udaj się na oficjalne forum UPC a zobaczysz skalę niezadowolenia.
GDA oczywiście napisze, że to tylko garstka i, że zawsze można zmienić firmę :twisted:

GDA - 07-06-2018, 15:55

Cytat:
GDA oczywiście napisze, że to tylko garstka i, że zawsze można zmienić firmę

i podtrzymuje to zdanie - bo gdybym się "męczył" z operatorem tak jak Ty i dawał upust frustracji na forach internetowych to przy najbliższym końcu okresu zobowiązania rozwiązał bym umowę i miałbym świety spokój

KOCUREK1970 - 07-06-2018, 16:01

GDA napisał/a:
bo gdybym się "męczył" z operatorem tak jak Ty i dawał upust frustracji na forach internetowych

Gdzie Ty u mnie frustrację widzisz?
Pisanie o wtopach sprzętowych operatora nie jest rządną frustracją.
Zwłaszcza, że sprzętowo mnie to nie dotyczy - co nie zmienia faktu, że ich obecne niedomagania przyszłościowo też mogą mnie jednak dotyczyć.
Nic tak nie działa motywująco na operatorów jaki ich krytyka.
GDA napisał/a:
przy najbliższym końcu okresu zobowiązania rozwiązał bym umowę i miałbym świety spokój

Może nie będzie takiej potrzeby - lyder nam się teraz tak rwie z inwestycjami, że chyba warto poczekać? :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group