Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Forum - Susane, RadkoR

mortex - 17-04-2016, 20:39
Temat postu: Susane, RadkoR
Jako, że lecę na na umowie bezterminowej, zajrzałem do Pogaduchy o ofercie (promocjach) w UPC - część 6 . W sumie w oczy rzuciła mi się jedna rzecz. Susane i RadkoR, ze statusem - usunięty. Dość znani użytkownicy, szczególnie Susane z dużą wiedzą i poświęceniem udzielała się na forum. Tornado tędy przeszło, czy jak?
projupisi - 18-04-2016, 13:32

Widzialem ten temat, ale teraz nie pamietam szczegolow. Tornado przeszlo, czesciowo google zarchiwizowalo, ale nie dojdziesz o co chodzilo, bo teraz przeczyszczone elegancko:
http://webcache.googleuse...l&ct=clnk&gl=pl

GDA - 18-04-2016, 15:09

kolokwialnie mówiąc STRZELILI FOCHA i tyle
projupisi - 18-04-2016, 15:53

Nie chrzan. Cos tam bylo, ale z daleka widac, że to nie fochy. Kilku wartosciowych userow poszlo w las. Mieli wiedze i zaangazowanie jakiego ty, czy ja nigdy miec nie bedziemy. Ze swoich zrodel wiem, ze w UPC ucieszyli sie z odejcia tych osob.
GDA - 18-04-2016, 16:27

wybacz ale jeżeli ja chce przestac udzielać na forum to się nie loguje i nie wchodzę

a tutaj nastąpiło ostentacyjne wezwanie do usunięcia konta to jak to inaczej nazwać jak nie fochem

pytanie retoryczne

projupisi - 18-04-2016, 16:39

W tytule tamtego watku widze słowo "pozegnanie" i post z uzasadnieniem, a nie foch wiec twoje watpliwej jakosci interpretacje sa wziete z kosmosu. Jak znikniesz i wiecej sie nie pojawisz to podejrzewam, ze nikt nie bedzie na tyle ciekaw, zeby, az temat zakladac. O nich pytaja, co mnie nie dziwi, bo wniesli kawal dobrej roboty. Za to szacun. To na tyle, bo nie jestem adwokatem tej trojki co sobie pokasowala konta.
hsurim - 18-04-2016, 17:10

I korespondencję na PW również wcięło a tam miałem adres do Susane :?
mortex - 18-04-2016, 19:41

Susane i typowy babski foch? No way. W każdym bądź razie, wielka szkoda. Pozdrawiam i dzięki za pomoc na forum.
KOCUREK1970 - 18-04-2016, 21:22

Odpowiem tak.
Burdel i chaos na tym forum panuje - każdy sobie pisze co chce, gdzie chce - nikt nie patrzy jaki dział, jaki temat - ot leci z problemem - a co się jeden z drugim będzie regulaminem przejmował - nie ma koguta to kury robią co chcą.
Proszę - moja ostatnia reakcja:
http://forum.mediaswiat.p...p=165392#165392
http://forum.mediaswiat.p...p=165391#165391
A to tylko moje 10 minut bytności dzisiaj na tym forum!!!.

A tu cytat Susane:
"zaprzestano używania narzędzi typu ban, ostrzeżenie, porządek zastąpił chaos. Z tym podejściem nie zgadzam się, dlatego mi z tym forum już nie po drodze."

Pitrek - 29-04-2016, 15:52
Temat postu: Re: Susane, RadkoR
mortex napisał/a:
W sumie w oczy rzuciła mi się jedna rzecz. Susane i RadkoR, ze statusem - usunięty.

Wybył także Marcinosr :cry:

Cały tekst:
To :arrow: link do pożegnania Susane (strona 1).

A :arrow: tutaj strona 2.

Niestety zawartość Google cache, też kiedyś zniknie więc wsadziłem to wszystko do PDFa.

No i z Google już zniknęła, więc PDF jest jak znalazł (͡° ͜ʖ ͡°), póki stąd go nie usuną.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group