Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Odkodowany pakiet FilmBox?

Grzechooo - 13-09-2017, 19:38

GDA napisał/a:
Wszyscy juz chyba znaja na pamiec szalowa oferte tych kanalow bo żadnej reakcji na fakt że są odkodowane nie widzę na forum

ja w ogóle nie rozumiem czemu to jest sprzedawane jako pakiet premium skoro tam same powtarzane starocie i pełno reklam

Robin - 13-09-2017, 22:07

A na którym konkretnie kanale z tej paczki (nie licząc dawnego Filmbox - teraz Kino TV) masz "pełno reklam"? :shock: Ja tam nie widziałem żadnej i dlaczego właśnie pakiet ten sprzedawany jest jako premium. :P Natomiast treści prezentowane na tych kanałach, to już inna bajka. ;)
MrPepka - 13-09-2017, 22:20

A widziałeś w ofercie tego pakietu jakąś interesującą pozycję?
Robin - 13-09-2017, 22:21

Widziałem i to nie jedną. :P
MrPepka - 13-09-2017, 22:23

Co takiego?
MrPepka - 13-09-2017, 22:27

Ale jesteś w stanie coś konkretnego polecić czy nie?
KOCUREK1970 - 15-09-2017, 20:11

GDA napisał/a:
Wszyscy juz chyba znaja na pamiec szalowa oferte tych kanalow bo żadnej reakcji na fakt że są odkodowane nie widzę na forum

WOW...jako ostatni się dowiaduję :mrgreen: - przez weekend od tv nie odejdę :mrgreen:
Przewinę się pampersem i oglądam :twisted:
Więc nie mów, że nie ma reakcji, bo jest :mrgreen:

MrPepka - 15-09-2017, 20:34

KOCUREK1970, Piwa się napij, albo lepiej wódkę i jakoś to przełkniesz :mrgreen:
KOCUREK1970 - 15-09-2017, 20:37

MrPepka,
Bardziej liczę, że się samo wchłonie :mrgreen:

MrPepka - 15-09-2017, 20:38

KOCUREK1970 napisał/a:
Bardziej liczę, że się samo wchłonie

Raczej Ci się nie uda :twisted:

KOCUREK1970 - 15-09-2017, 21:16

Swoje lata już mam, to się będę tym nacierał i się wchłonie :mrgreen:

A tak swoją drogą - odkodowują różne pakiety, no ok a co odkodowują tym co to mają w płatnym extra pakiecie. Tym by mogli chociaż włączyć pakiet "żeglarski" (no niech będzie nawet kodowany, ale włączyć) :mrgreen:
Bo teraz ktoś ma full fullów z fullem i dostaje figę.

WOW...jako ostatni się dowiaduję :mrgreen: - przez weekend od tv nie odejdę :mrgreen:
Przewinę się pampersem i oglądam :twisted:

I niestety klops - nic nie wyszło z gratisowego oglądania tego wypasionego pakietu...., nie zdążyłem dla siebie kupić pampersów :sad:

atomix - 25-09-2018, 17:11

Do 7 października kanały FilmBox odkodowane w UPC Polska
italo2006 - 26-09-2018, 18:42

Czy jeżeli mam filmbox na zawsze to powinienem mieć dostęp do filmbox on demand?

Mam tylko opcja zamów i jak klikam to mam brak uprawnień.

Zgłoszone 48 godzin temu i nie działa. Dzisiaj kolejne i mam telefonować po 21 gdyby nie działało i nie działa.

Bart01 - 03-10-2018, 13:20

italo2006 napisał/a:
Czy jeżeli mam filmbox na zawsze to powinienem mieć dostęp do filmbox on demand?

Mam tylko opcja zamów i jak klikam to mam brak uprawnień.

Zgłoszone 48 godzin temu i nie działa. Dzisiaj kolejne i mam telefonować po 21 gdyby nie działało i nie działa.

Powinieneś. Oni coś u siebie mają jakiś burdel. Dowiedziałem się, że nie mam dostępu do VOD Filmbox przez to, że nie mam wykupionego MyPrime... Tzn błąd jest po ich stronie ponieważ niektóre z pozycji dostępnych w VOD Filmbox jest także w MyPrime. W wyniku czego nie mam dostępu do żadnej z pozycji Filmbox On Demand.
Termin naprawy usterki: nieokreślony.
Na pytanie, czy mam płacić nieokreślony czas za usługę, która nie działa dowiedziałem się, że VOD Filmbox jest nieodpłatny - płaci się tylko za kanały filmbox na żywo :lol: :lol: :lol:
KPINA...
NIE POLECAM brać pakietu filmbox!
Bez dostępu do VOD to całkiem bez sensu

PS. Pierwszy raz zgłaszałem tą usterkę 1,5 tyg temu - dalej nie działa!

Jaro10 - 12-02-2019, 16:18

Kanał FilmBox Premium jest odkodowany - jakaś promocja jest? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group