Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Odkodowany pakiet FilmBox?

gazpacho - 29-04-2015, 14:17

Wszyscy mają odkodowany.
bulek - 30-04-2015, 12:52

Filmbox (główny kanał) był zawsze odkotowany chyba, tylko reszta filmboxów nie była.
LNR - 30-04-2015, 12:58

bulek, chodzi o kanał FilmBox w pakiecie Select - tam standardowo jest on zakodowany.

Cytat:
Abonenci UPC Polska do 12 maja mogą bez dodatkowych opłat oglądać wszystkie kanały filmowego pakietu premium FilmBox.

UPC Polska, największy operator kablowy w Polsce, przygotował wspólnie z Kino Polska TV promocję, w ramach której od 29 kwietnia do 12 maja 2015 roku wszyscy abonenci Pakietów Select i Max Telewizji Cyfrowej UPC mogą bez dodatkowych opłat oglądać pełny pakiet kanałów filmowych FilmBox: FilmBox Extra, FilmBox Arthouse HD, FilmBox HD, FilmBox Family oraz FilmBox Action. Poza tym do 12 maja odkodowany jest również kanał FilmBox.

Od 5 maja abonenci UPC Polska mogą zaś wziąć udział w konkursie związanym z kanałami filmowymi FilmBox i wygrać wartościowy soundbar marki LG, przenośne odtwarzacze DVD oraz urządzenia do przyrządzania popcornu.

ź: http://filmboxextra.pl/ne...m-filmbox-w-upc

d107 - 17-11-2015, 17:15

Orientujecie się do kiedy jest odkodowany Filmbox w pakiecie select?
I przy okazji inne kanały? Axn black i White, Romance TV, Polsat Romans i Power HD?
BBC do konca listopada z tego co kojarzę.

tyniecdg - 24-11-2015, 13:03

Przeglądając dzisiaj, programy w tv myślałem że już zostały dawno kanały Filmbox zakodowane po ostatnim odkodowaniu ze względu na start Filmbox Premium, ale widzę ze nadal są odkodowane, jak tak dalej będzie to zmienię ich pozycje w TV i nie będą na końcu z zakodowanymi.
Bork - 24-11-2015, 13:10

Od dzisiaj jest odkodowany FILMBOX. Ciekawe do kiedy, czy też może na stałe już będzie w pakiecie MAX?
tyniecdg - 24-11-2015, 13:17

To widzę ze fajnie trafiłem skoro od dzisiaj odkodowany, ja myślałem ze to jeszcze trwa od premiery Filmbox Premium. Ale skoro w UPC o tym cisza i Filmbox jest nadal pakietem dodatkowym to albo jakiś błąd z ich strony i nie warto się ich pytać po zakodują, albo rzeczywiście został wprowadzony do pakietu max, tylko niech ktoś napisze z pakietem select czy u niego tez Filmboxy są odkodowane. Wtedy będziemy mogli takie wnioski wysuwać.
GDA - 24-11-2015, 13:42

Bork napisał/a:
Od dzisiaj jest odkodowany FILMBOX. Ciekawe do kiedy, czy też może na stałe już będzie w pakiecie MAX?

Przecież Filmbox jest od zawsze dostępny w pakiecie MAX

hugo75 - 24-11-2015, 13:43

raczej błąd z ich strony u mnie na horizonie jest tylko Filmbox Extra HD ,Family i Premium reszta nadal zakodowane czyli Action i Arthouse HD, a poza tym nadal na wszystkich piszę brak abonamentu.
Opiu - 24-11-2015, 13:52

wczoraj dostałem sms od UPC ze od dziś zostanie odkodowany pakiet filmbox tylko nie wiem czy tyczy to wszystkich abonamentów
tyniecdg - 24-11-2015, 13:54

GDA, nie wiem jak kolega Bork ale ja miałem na myśli wszystkie, dostępne kanały Filmbox w UPC nie tylko jeden kanał. Hugo75, mam nadzieje ze to jednak nie błąd u mnie na mediamodule są odkodowane wszystkie. Opiu możesz napisać treść smsa o którym mówisz?
Opiu - 24-11-2015, 14:15

tyniecdg napisał/a:
GDA, nie wiem jak kolega Bork ale ja miałem na myśli wszystkie, dostępne kanały Filmbox w UPC nie tylko jeden kanał. Hugo75, mam nadzieje ze to jednak nie błąd u mnie na mediamodule są odkodowane wszystkie. Opiu możesz napisać treść smsa o którym mówisz?


taki sms dostałem :
Dla naszych klientów od 24.11 odkodujemy 6 kanałów filmowych w pakiecie filmbox. Informacje o wszystkich odkodowanych kanałach 813 813 815 salony.

kupon - 24-11-2015, 14:22

Przepraszam ale mam pytanie troszkę z innej beczki :/
Działa Wam kanał Puls2 HD ( Kraków ) ?
Pozdrawiam - kupon

JANUARY - 24-11-2015, 14:22

Pakiet Filmbox odkodowany do 1.12.2015 ,potwierdzone Mediabox/menu/Ważne wiadomości/. :)
tyniecdg - 24-11-2015, 14:26

Kupon pewnie ci nie pomogę ale u mnie w Dąbrowie Górniczej działa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group