Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Dekodery do horizona kiedy.?

kipo88 - 07-07-2018, 22:57

Tak mam znajomego co pracowal przy wdrazaniu horizona i teraz pracuja nad nowym dekoderem. A po kolejnne t-mobile ma przejac upc. W europie upc juz sie wyprzedalo
MrPepka - 07-07-2018, 23:22

kipo88 napisał/a:
teraz pracuja nad nowym dekoderem.

To, że pracują nad dekoderem 4K to wiemy. A soft do Horizona dalej będzie wychodził

kipo88 - 08-07-2018, 00:22

Mi mowil ze nie bedzie poprawek.
Darth Vader - 08-07-2018, 08:41

Jeżeli efektem tych "poprawek" ma być spieprzone mini EPG jak ostatnio to lepiej jak już nic nie robią...
Blacha - 08-07-2018, 09:41

Darth Vader,

To chyba już nie jest Twój problem?Wszak korzystasz z oferty drugiego operatora jak napisałeś...
Przyznaję, że znajomego, na module EPG fajniej wygląda ale dekoder ma mi slużyć do oglądania a EPG to tylko dodatek.

Darth Vader - 08-07-2018, 09:44

Dodatek ale ważny.
A dekodera UPC nadal używam w drugim pokoju jako multiroom czasami.
Co za idiota wymyślił żeby tak pogorszyć EPG. I to ma być wynik niby rocznej "pracy" nad oprogramowaniem? :)

Blacha - 08-07-2018, 10:10

Darth Vader,

Sorry, ale możesz zaspokoić moją ciekawość.
Jaki pakiet wybrałeś w Orange? Nie chciałeś poczekać do końca umowy z UPC.

Darth Vader - 08-07-2018, 10:24

Orange Love . Internet 100 + Pakiet Bogaty z HBO + Telefon komórkowy + Telefon Domowy.
Czekać już nie mogłem i nie chciałem do końca umowy ponieważ Horizon pomimo wielu reklamacji nie działa mi poprawnie. I oferta kanałów TV dla mnie w Orange lepsza. I co najważniejsze dekoder 4K. Ostatnio zainwestowałem w Oledowego TV kupę kasy więc chcę mieć dostęp do 4K.

Blacha - 08-07-2018, 10:34

Dobry pakiet.Do niego miałem dobrany pakiet Polsat i 8 C+.
kipo88 - 08-07-2018, 11:22

Darth Vader napisał/a:
Orange Love . Internet 100 + Pakiet Bogaty z HBO + Telefon komórkowy + Telefon Domowy.
Czekać już nie mogłem i nie chciałem do końca umowy ponieważ Horizon pomimo wielu reklamacji nie działa mi poprawnie. I oferta kanałów TV dla mnie w Orange lepsza. I co najważniejsze dekoder 4K. Ostatnio zainwestowałem w Oledowego TV kupę kasy więc chcę mieć dostęp do 4K.

to na wsi oferta czy w bloku ? bo ja z upc za 1.5 roku rezygnuje wyprowadzam sie na wies, tam jest tylko orange mozliwe ale max 10mb

ralf - 08-07-2018, 11:27

Darth Vader napisał/a:
Orange Love . Internet 100 + Pakiet Bogaty z HBO + Telefon komórkowy + Telefon Domowy.
Czekać już nie mogłem i nie chciałem do końca umowy ponieważ Horizon pomimo wielu reklamacji nie działa mi poprawnie. I oferta kanałów TV dla mnie w Orange lepsza. I co najważniejsze dekoder 4K. Ostatnio zainwestowałem w Oledowego TV kupę kasy więc chcę mieć dostęp do 4K.


Orange zapłacił za Ciebie karę za przedwczesne rozwiązanie umowy z UPC, czy sam musiałeś opłacić??.

Darth Vader - 08-07-2018, 11:40

Nikt za mnie nic nie zapłacił. Płacę dwa abonamenty niestety.
To uciążliwe dla mojej kieszeni ale koszmaru z Horizonem i ociąganiem się UPC z nowymi kanałami nie dałem rady już znieść.
Kilku moich znajomych i sąsiadów zrobiło tak samo. Szkoda nerwów...

Blacha - 08-07-2018, 12:18

Twoja kasa- twoja sprawa.
Ja tam wolę mieć Full pakiet * bez filmboxów i XXX, na jesieni zainwestuję w Netflixa niż abonować 2 oferty.
Kolega namawia mnie na moduł, więc poświęcę 10 zł.4K jak będzie to przez moduł pewnie pójdzie.
I gitara.
W 2019 r wracam pod stary adres i z powrotem do Orange IPTV.
Chyba że mnie UPC zaskoczy przy przedłużeniu umowy.

GMateusz - 16-07-2018, 07:54

kipo88 napisał/a:
Mi mowil ze nie bedzie poprawek.


Proponuję znaleźć wyżej postawionych znajomych z lepszym info :-)

Darth Vader - 16-07-2018, 09:07

Jeżeli uznać za poprawkę schrzanienie mini EPG to geniusze w UPC niech lepiej nie robią poprawek...
Pamiętam z rozmów z działem technicznym (a było ich sporo) że zawsze obiecują że wraz z nowym oprogramowaniem które pojawi się za rok lub dwa wszystko będzie ok. Tak jeszcze było za czasów gdy miałem Mediaboxa...Nigdy się to nie sprawdziło...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group