Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Pogaduchy o NOWEJ ofercie UPC - część 7

backlit - 29-04-2014, 15:13

Z zapowiedzi wynika, że przed mistrzostwami wystartuje ta usługa. Osobiście czekam na takie rozwiązanie.
villi - 12-05-2014, 18:59

Witam serdecznie,
Posiadam internet Fiber Power 30 mb/s. Umowa kończy mi się na początku czerwca, wypowiedzenie wysłane. Chciałbym zostać z taką prędkością internetu plus dodatkowo dobrać TV. Myślę, że pakiet Select Extra HD byłby wystarczający. Bardzo proszę o odpowiedź, czy taka konfiguracja jest możliwa do wynegocjowania na 12 miesięcy przy opłacie miesięcznej poniżej 100 zł. Przez telefon powiedzieli mi iż najtaniej 139 zł i nic innego mi nie mogą dać. Dodam że w bloku mam Vectrę, miasto Warszawa. Będę wdzięczny za odpowiedź

eLBeG - 12-05-2014, 19:41

Jeżeli interesuje Cię umowa na 12 miesięcy na paczkę usług, to jedyną sensowną ofertą jest Rewelacyjna Kombinacja Usług. Odszukaj regulamin oferty w odpowiednim temacie, poczytaj i walcz, jeżeli dobrze pamiętam, to selectHD + FP30 jest za 75 w tej promocji. A z maxHD za 80PLN.
atomix - 12-05-2014, 19:55

Dokłanie.
Max Extra HD + 30 Mb/s w tej promocji jest za 80 zł. Z nagrywarką za 90 zł

villi - 13-05-2014, 10:22

Jestem po rozmowie i generalnie twierdzą że na 12 miesięcy poniżej 100 zł oferty nie maja i jedyne co można wynegocjować to Select z 30 mb netem za 105 zł.. To taniej mi wychodzi Vectra w bloku bo za 95 zł jest dekoder z nagrywarką, TV 146 kanałów i net 30 mb
eLBeG - 13-05-2014, 15:00

Spokojnie, to dopiero pierwsze podejście, z czasem mięknie rura coraz bardziej... :mrgreen:
screw77 - 13-05-2014, 18:38

Witam. Jak sądzicie czy oferta przy przedłużaniu TV Max Extra HD + net 60 Mb/s + telefon 240 minut za 95 zł (umowa na 24 miesiące) jest maksymalną jaką można uzyskać czy jeszcze przetrzymać dział utrzymania klienta? Jestem po drugim telefonie od nich i pracownik zarzekał się, że więcej nie da rady mi zaoferować. Teraz mam TV Select + net 30 Mb/s + telefon 240 minut za 80 zł. Umowa kończy się w czerwcu.
eLBeG - 13-05-2014, 18:42

WRUXV, na tą chwilę max
screw77 - 13-05-2014, 18:48

Dzięki za pomoc :D
jacek12 - 13-05-2014, 19:16

screw77 napisał/a:
Witam. Jak sądzicie czy oferta przy przedłużaniu TV Max Extra HD + net 60 Mb/s + telefon 240 minut za 95 zł (umowa na 24 miesiące) jest maksymalną jaką można uzyskać czy jeszcze przetrzymać dział utrzymania klienta? Jestem po drugim telefonie od nich i pracownik zarzekał się, że więcej nie da rady mi zaoferować. Teraz mam TV Select + net 30 Mb/s + telefon 240 minut za 80 zł. Umowa kończy się w czerwcu.


TV Max Extra HD z nagrywarka + net 120 Mb/s + telefon 60 minut za 100 zł,
do tego ktorys z pakietow filmowych cinemax lub filmbox za 1 złocisza,
badz cierpliwy pare telefonow i spokojnie bedziesz to mial

Yoshi - 14-05-2014, 07:32

Dokładnie tak jak piszecie, trzeba być cierpliwym :D

Ja płaciłem do tej pory ponad 120zł, złożyłem wypowiedzenie i po 4 rozmowie z DUK udało się wywalczyć: Select Extra HD + FP30 + pakiet HBO za 95zł miesięcznie (WRUXI)

eLBeG - 14-05-2014, 16:04

Nie bierz tego do siebie, ale dużo to nie wywalczyłeś. :P
intrygant - 14-05-2014, 18:53

Tak sobie przeglądałem stronę UPC i natknąłem się na dokument: http://www.upc.pl/pdf/upc..._08.06.2014.pdf
;)

[edit]
Ok, nic te zmiany nam nie dają:

Cytat:
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, iż w związku ze zmianami Prawa Telekomunikacyjnego (m. in. wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej) oraz obniżeniem podstawy naliczania kary w przypadku nieuprawnionego udostępniania usług UPC, zmianie ulegają wybrane postanowienia regulaminu świadczenia usług oraz cennika. Zmiany w dokumentach abonenckich będą Państwa obowiązywały od 8 czerwca 2014 r. Szczegółowy wykaz zmian znajduje się tutaj.

Jednocześnie informujemy, że wysokość Państwa opłat miesięcznych ani inne warunki świadczenia usług nie ulegają zmianie.

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy abonenckiej z UPC, ale w przypadku skorzystania z prawa wypowiedzenia i rozwiązania umowy w Okresie Zobowiązania, UPC będzie uprawniona do obciążenia Państwa obowiązkiem zwrotu ulgi przyznanej w związku z zawarciem umowy na warunkach promocyjnych, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania.

klik

verso - 14-05-2014, 19:17

intrygant napisał/a:
Tak sobie przeglądałem stronę UPC i natknąłem się na dokument: http://www.upc.pl/pdf/upc..._08.06.2014.pdf
;)

[edit]
Ok, nic te zmiany nam nie dają:

Cytat:
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, iż w związku ze zmianami Prawa Telekomunikacyjnego (m. in. wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej) oraz obniżeniem podstawy naliczania kary w przypadku nieuprawnionego udostępniania usług UPC, zmianie ulegają wybrane postanowienia regulaminu świadczenia usług oraz cennika. Zmiany w dokumentach abonenckich będą Państwa obowiązywały od 8 czerwca 2014 r. Szczegółowy wykaz zmian znajduje się tutaj.

Jednocześnie informujemy, że wysokość Państwa opłat miesięcznych ani inne warunki świadczenia usług nie ulegają zmianie.

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy abonenckiej z UPC, ale w przypadku skorzystania z prawa wypowiedzenia i rozwiązania umowy w Okresie Zobowiązania, UPC będzie uprawniona do obciążenia Państwa obowiązkiem zwrotu ulgi przyznanej w związku z zawarciem umowy na warunkach promocyjnych, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania.

klik


A czy ww. zmiana w UPC nie jest analogiczna do zmiany regulaminu w Vectrze?
http://media2.pl/media/11...ywac-umowy.html

GDA - 14-05-2014, 19:27

nie
bo tam wprowadzają zmiane w kanalach - gwarantowane i nie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group