Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Instalacja i udostępnianie łącza - Możliwość zainstalowania Wifi na komputerze

Kasia1721 - 26-12-2013, 17:15
Temat postu: Możliwość zainstalowania Wifi na komputerze
Witam, mam pytanie: czy jest możliwość zainstalowania Wifi na komputerze przy połączeniu komórkowym szerokopasmowym? Modem: HUAWEI E173 (play). Ja się nie bardzo na tym znam i proszę o jakieś odpowiedzi, rady czy wskazówki. Z góry dziękuję :)
RadkoR - 26-12-2013, 17:52

Ale o co dokładnie chodzi? Chcesz z wbudowanego w laptopa WiFi zrobić hotspota udostępniającego internet z Play?
Kasia1721 - 27-12-2013, 19:30

tzn ja tam sie na tym nie znam, ale chodzi mi o to, że mam ten internet na karte na komputerze (mam modem nie router) i czy dałoby się tak zrobić żebym miała Wifi (bo obecnie nie mam) ? Np. żebym mogła korzystać z tego internetu w telefonie będąc blisko tego modemu
Susane - 27-12-2013, 19:40

Oczywiście da się tak zrobić, trzeba tylko udostępnić połączenie internetowe z modemu, w Windows to się nazywa ICS: http://windows.microsoft....g#1TC=windows-7
krampo - 17-02-2014, 21:41

W panelu sterowania jest pozycja "sieć i internet" - tam można ustawić udostępnianie.
timon - 20-10-2014, 21:33

Albo poproś operatora żeby ci skonfigurował sieć wifi. Troszkę to będzie kosztowało ale jak się nie znasz to chyba nie masz wyboru bo dla laika może to się okazać za trudne

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group