Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6

simon_bdg - 25-09-2017, 19:20

GDA napisał/a:
Cytat:
można odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym 60 zł więcej

Ulgi internetowej już dawno nie ma
Chyba że po raz pierwszy będziesz abonowal Internet na siebie (tylko dwa lata z rzedu)

Odliczasz pierwszy raz dwa lata na siebie, później na żone, później ew. na innego mieszkańca, syna etc. Każdy może mieć swój pierwszy raz w odliczaniu :)
Ten 2 punkt podałem tylko z ciekawości, bo na jakość ofert nie ma to wpływu :)

mates21 - 25-09-2017, 19:26

Dzis z glupa zadzwonilem dopytac czy 500 mozna do mediaboxa (nie mozna, ale dobry pretekst do negocjacji nowej umowy). U mnie na adresie nie ma 500, wiec Pani zaproponowala TRUXIII za 108,99 i o dziwo bez problemu zostawia mi moje pakiety (3x1zl) z poprzedniej umowy. Do tego drugi MR za 10zl i calosc z samodzielna instalacja za 9,99zl.
Jutro bede walczyl by mi zostawili HorizonGO za 0zl bo niby tylko z horizonem i moze MR za 5zl - ktos tu dostal z oferty biznesowej. Zobaczymy :)

GDA - 25-09-2017, 20:13

Cytat:
Odliczasz pierwszy raz dwa lata na siebie, później na żone, później

W teorii owszem ale w praktyce jak chcesz przepisać umowę z UPC na żonę w tym samym lokalu?

simon_bdg - 25-09-2017, 20:24

GDA napisał/a:
Cytat:
Odliczasz pierwszy raz dwa lata na siebie, później na żone, później

W teorii owszem ale w praktyce jak chcesz przepisać umowę z UPC na żonę w tym samym lokalu?

Można zmienić dane do faktury, sprawdzone. Ale mniejsza o to. Nie o tym wątek i tematyka forum :)

Czy ktoś na szybko udzieli mi odp., jak jest przy przedłużaniu umowy aktualnie i zmiany Mediabox na Horizon, aktywacja czy też instalacja, jakie koszty i czy przyjeżdża technik czy samemu można sprzęt zdać i podłączyć nowy?
Znalazłem zestawienie poboru prądu przez Horizon, ale czy jest może zestawienie z Mediaboxem?

GDA - 25-09-2017, 20:26

Instalacja 59 zł
Technik przyjeżdża
Mediabox pobiera więcej pradu niż Horizon

simon_bdg - 25-09-2017, 20:38

GDA napisał/a:
Instalacja 59 zł
Technik przyjeżdża
Mediabox pobiera więcej pradu niż Horizon


Nie ma możliwości tego ominąć, w sensie wynegocjować taniej lub bezpłatnie?
Widzę, że korzystasz z TRU XIII, rozumiem, że Horizon czy inny zestaw?

Pitrek - 25-09-2017, 20:41

simon_bdg napisał/a:
czy samemu można sprzęt zdać i podłączyć nowy?

Może to przybliży Ci temat.
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=190177#190177

simon_bdg - 25-09-2017, 20:52

Dzięki.
GDA - 25-09-2017, 20:56

Cytat:
Widzę, że korzystasz z TRU XIII, rozumiem, że Horizon czy inny zestaw?

Korzystam z CI+
Horizon (bez dysku) robi za multiroom w pokoju mlodszego syna
Opłatę możesz zbić do 29.90 jak dobrze zagadasz a konsultantem
Wraz z Horizon wymienia ci router na Compala więc wizyta technika jest obowiązkowa i nawet nie czytaj tego bełkotu marketingowego

Pitrek - 25-09-2017, 21:02

Pitrek nigdy tego nie napisał/a:
Widzę, że korzystasz z TRU XIII, rozumiem, że Horizon czy inny zestaw?

GDA, po cytowaniu selektywnym zwracaj uwagę, czy to Ci dobrze wychodzi.

GDA - 25-09-2017, 21:20

Niech to naprawi admin ja nie mam zamiaru zawracać sobie tym glowy
Pitrek - 25-09-2017, 21:21

GDA napisał/a:
...nawet nie czytaj tego bełkotu marketingowego

Tu trochę "bełkotu marketingowego" :P na temat :arrow: wymiany dekodera Mediabox, Kaon, MediaModułu CI+ na dekoder Horizon.

GDA - 25-09-2017, 21:26

Pokaż mi jeden przykład aby ktoś z tego skorzystal? To tylko kolorowa książeczka jak mówił technik Horizona ze wzgledu na parametry sygnalu nie dają do samodzielnej instalacji
Pitrek - 25-09-2017, 21:31

Ja nie jestem pracownikiem UPC, podaję informację, która jest dostępna na stronach UPC i tyle.
Informuję pytającego o takiej możliwości. Musi już się sam dowiedzieć jak to wygląda od strony UPC i czy się na to decyduje.
 

mates21 - 26-09-2017, 12:03

simon_bdg, THHXII Przy Max PVR+250+tel wychodzi 6zl drozej. THHXII - 115zl, TRUXIII - 109zl. Przy THHXIII masz tylko dwie uslugi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group