Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6

zylx - 13-09-2017, 14:41

^^Już bez zobowiązania. Nie da się wypowiedzieć umowy bez okresu wypowiedzenia? Skoro nie ma żadnej ulgi to i żadnej kary nie powinno być.
Kasia - 13-09-2017, 14:43

A co masz napisane w Regulaminie tych pakietów?
zylx - 13-09-2017, 14:59

Dobra, już nieważne. Znalazłem coś takiego:
Cytat:
Naciskając przycisk "Zgłoś rezygnację" rezygnujesz z pakietu Filmy i Seriale - MyPrime.
Dostęp do usługi utracisz w ciągu najbliższych 7 dni roboczych po doręczeniu rezygnacji.
Gdybyś ponownie chciał korzystać z pakietu Filmy i Seriale - MyPrime, koniecznym będzie zamówienie dostępu poprzez Moje UPC lub telefonicznie pod numerem 813 813 813.


Mam jeszcze jedno pytanie. W nowym lokalu będą w piątek podłączać mi internet, 120mb/s, 39zł umowa na 24 miesiące. Jednak liczą sobie za instalacje 49zł. Da się to jakoś podciągnąć pod bez kosztową?

Kasia - 13-09-2017, 15:02

Da się.
zylx - 13-09-2017, 15:10

Reklamacja i powołanie się na warunki "bezkosztowej instalacji"?
Kasia - 13-09-2017, 15:30

Tak :D
erwinsans - 13-09-2017, 15:31

zylx napisał/a:
Reklamacja i powołanie się na warunki "bezkosztowej instalacji"?


BRAWO TY :)

batonx - 13-09-2017, 16:31

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z UPC :mrgreen: Wstępnie wybrałem pakiet Happy Home Max 500 (zobowiązanie na 24 miesiące). Zależy mi głównie na kanałach filmowych, w drugiej kolejności łączu. Na osiedlowych ulotkach jest 'promocja': 129x6 miesięcy, potem 139, ale drobnym maczkiem montaż 59,90zł, więc wychodzi na to samo co na stronie. Pytanie: czy warto i czy można coś z UPC utargować obecnie? Na ten moment nie mam żadnej umowy z nimi, instalacja w mieszkaniu na nowym osiedlu w Warszawie - instalacja jest przygotowana.
LNR - 13-09-2017, 18:19

Skoro jesteś nowy to bierz ofertę ze strony i złóż odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Wtedy otwiera ci się furtka do ofert utrzymaniowych.
batonx - 13-09-2017, 18:56

LNR napisał/a:
Skoro jesteś nowy to bierz ofertę ze strony i złóż odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Wtedy otwiera ci się furtka do ofert utrzymaniowych.


Hehe, dobre :-) A nie można od razu im powiedzieć żeby dali taką ofertę? :) A tak serio: co można więcej ugrać? Obniżkę ceny, dodatkowe pakiety? Coś innego?

Kasia - 13-09-2017, 19:54

batonx,

Jak nie zależy Ci na necie 500Mbs to popatrz jeszcze tu
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=189517#189517
i tutaj
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=189524#189524

Potem to
:arrow: https://promocje.upc.pl/promocja-pod-adres/01NB/?intcmp=promohub-rfs-1

Promocje dla nowych są i w arkuszu Morthena i tutaj z "happy"
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=189870#189870

Sporo tego...

batonx - 13-09-2017, 20:00

Kasia napisał/a:
batonx,

Jak nie zależy Ci na necie 500Mbs to popatrz jeszcze tu


Sporo tego...


O matko i córko... A Ty co byś brała, bo ja nie mam głowy analizować tego wszystkiego. Net może być i 250, niekoniecznie 500. Zależy mi na kanałach filmowych, nic ponad to...

GDA - 13-09-2017, 20:07

Cytat:
Zależy mi na kanałach filmowych,

Masz nowy telewizor? Albo przystawkę Android TV?

To weź sobie sam Internet z UPC do niego dokupisz HBO Go i Netflix

Zapomnij i linearnej telewizji szkoda czasu na oglądanie reklam

batonx - 13-09-2017, 20:11

GDA napisał/a:
Cytat:
Zależy mi na kanałach filmowych,

Masz nowy telewizor? Albo przystawkę Android TV?

To weź sobie sam Internet z UPC do niego dokupisz HBO Go i Netflix

Zapomnij i linearnej telewizji szkoda czasu na oglądanie reklam


Ja już jestem krok dalej :-)
Telewizor służy mi jako taki 'totolotek' filmowy. Pracuję na kompie, ale lubię jak w tle coś leci... Mam chromecasta, korzystam z hbo go, netflixa, ipli, yt, etc. ale wróciłem do korzeni i lubię sprawdzić w telemanie co tam dzisiaj grają ;-) Może to trochę głupie ale tak mam. Telewizja daje też serwisy informacyjne. Dobre łącze przyda się do chromecasta bo na komórkowym necie coś to wolno działa...

W reklamach też odkryłem plusy: można coś zjeść, wysikać się... :-)

Teraz oglądam Bez przebaczenia na tvn7, gdzieś tam leci wodny świat, wczoraj uprowadzona... normalnie nie wybrałbym tych filmów na vod bo widziałem 100 razy, a tak ktoś wybrał za mnie :)


Szkoda mi tylko 'wyrzucać' 130pln miesięcznie za taki 'kaprys'...

Maciej - 13-09-2017, 20:15

GDA napisał/a:
Masz nowy telewizor? Albo przystawkę Android TV?

To weź sobie sam Internet z UPC do niego dokupisz HBO Go i Netflix

Zapomnij i linearnej telewizji szkoda czasu na oglądanie reklam


Mocno popieram.

Nie chcę generalizować, ale w takim przypadku, jeśli ludziom nie zależy na telewizji "na żywo" (wiadomości, sport, kultura) to NetFlix (i ew. HBO) idealnie spełnią swoje zadanie.

W ogóle NetFlix i Amazon to jedne z lepszych wynalazków, które przyjęły się w ostatniej dekadzie. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group