Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - Problem z Wifi

zygikuleczka - 03-06-2013, 18:52

Jakby została wyłączona kiedykolwiek to nie trzeba byłoby napisać guzika REG. Bo on dopuszcza dane urządzenie.
LoLekOo - 03-06-2013, 19:01

Hmm no na tej stronce lb wyłączałam ją ale nw czemu takto nadal jest włączona ;] Mniejsza o to ;]. A mam ost pytanie gdy ten guzik bd ciągle włączony to każde urządzenie może się połączyć tak? :]
zygikuleczka - 03-06-2013, 19:05

Każde nowe urządzenie tym przepuszczasz. Słowem guzik na chwilę wyłącza filtracje MAC.
KOCUREK1970 - 03-06-2013, 19:05

LoLekOo napisał/a:
Hmm no na tej stronce lb wyłączałam ją ale nw czemu takto nadal jest włączona ;]

Po prostu przeglądarka ją pamięta i tyle.
LoLekOo napisał/a:
A mam ost pytanie gdy ten guzik bd ciągle włączony to każde urządzenie może się połączyć tak?

Ten guzik naciskasz tylko wtedy jak pierwszy raz nowe urządzenie się chce połączyć z LB, jak już to zrobi to więcej nie potrzeba, no chyba, że zmienisz albo zresetujesz LB, jeśli urządzenie się zarejestruje w LB to on już je zapamięta.

LoLekOo - 03-06-2013, 19:06

Ok :) Ale patrz mam z laptopem tak że nie ważne czy LB jest resetowany czy nie on zawsze połączy się z nim :] jak mówisz czym jest to spowodowane?
zygikuleczka - 03-06-2013, 19:10

KOCUREK1970 napisał/a:

Po prostu przeglądarka ją pamięta i tyle.

Przeglądarka służy do wyświetlenia panelu administracyjnego LB a nie do zapamiętywania ustawień urządzenia.

KOCUREK1970 - 03-06-2013, 19:44

zygikuleczka napisał/a:
Przeglądarka służy do wyświetlenia panelu administracyjnego LB a nie do zapamiętywania ustawień urządzenia.

Co Ty nie powiesz....., poza tym autorka wątku użyła słowa "ją" a to chyba odnosi się do strony w przeglądarce, gdyby się to odnosiło do sprzętu użyła by innego określenia.
LoLekOo napisał/a:
na tej stronce lb wyłączałam ale nw czemu takto nadal jest włączona ;]


Już kiedyś chciałem Cię o to zapytać, gdzie nie wejdę na forum, obojętnie jaki wątek to Ty tam jesteś, czy tobie ktoś płaci za to, że wszędzie Cię pełno...., odejdź trochę od komputera, wszyscy na tym skorzystają!.

zygikuleczka - 03-06-2013, 20:05

Ona tj. filtracja wiec jakbys glupio sie nie tłumaczył to nie wykreujesz sie na madrzejszego niz jestes.
Przykro, ze czytasz tylko dwa fora. Chociaz moze to i lepiej ze tylko dwa. Na wiekszej ilosci bys sie pogubil pewnie. Tak jak zreszta gubisz sie w innych sprawach.

KOCUREK1970 - 03-06-2013, 20:29

No jak czytam Twoje posty, to się zastanawiam jakim cudem tutaj w ogóle Cię wpuścili....
Szczególnie za takie postępowanie za jakie dostałeś ostrzeżenie, bo to trzeba mieć niezły tupet.
Możesz mnie zgłosić do moderatora, chętnie przyjmę ostrzeżenie, przynajmniej będzie wiadomo dzięki komu je dostałem.
EOT

Anna - 03-06-2013, 20:36

Zamykam po pyskówkach. Po następnych = po ostrzeżeniu dla każdego biorącego udział w tychże.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group