Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w UPC - Rezygnacja z opcji Minuty Non-Stop Europa i Swiat w pakiecie

kubus8077 - 06-04-2013, 09:42
Temat postu: Rezygnacja z opcji Minuty Non-Stop Europa i Swiat w pakiecie
Sprawa wyglada tak ze mam pakiet trzech uslug z dodatkowa opcja na telefon: Minuty Non-Stop Europa i Swiat, tzn. bez tej opcji moj Telefon mialby 240 minut. Zastanawiam sie czy mozna zrezygnowac z tej dodatkowej opcji bez ponoszenia zadnych kosztow???
Neo10 - 06-04-2013, 10:25

To nie jest opcja ;) Tylko rodzaj pakietu ;) 240minut to inny pakiet a odpowiednikiem pakietu Europa i świat jest 360minut. Jeżeli masz umowę terminową mogą być problemy ze zmianą na pakiet w tej samej cenie zapewne musiałbyś coś dokupić no ale nic nie przeszkadza aby spróbować ;)
saintluc - 09-04-2013, 07:10

Neo10 napisał/a:
Jeżeli masz umowę terminową mogą być problemy ze zmianą na pakiet w tej samej cenie zapewne musiałbyś coś dokupić no ale nic nie przeszkadza aby spróbować ;)

Zgodnie z informacją na stronie UPC:
Kod:
Jestem już klientem UPC. Czy mogę zamówić ten pakiet?
Tak. Niezależnie od tego czy jesteś obecnie na zobowiązaniu promocyjnym czy nie, możesz skorzystać z nowej promocji, jeśli Twój dotychczasowy abonament za usługi podstawowe (tj. Telewizja, Internet, Telefon) jest niższy lub równy abonamentowi za zamawiany pakiet.

zatem - taka sama cena nie jest problemem, a dla nich to i tak benefit, bo przedłużasz swój cyrograf na kolejne 24 miesiące :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group