Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - uTorrent - nic nie wysyła po zmianie routera UPC na modem

Solos - 09-01-2013, 09:41
Temat postu: uTorrent - nic nie wysyła po zmianie routera UPC na modem
Witam,

Wczoraj był u mnie technik i wymienił mi router Thomson TWG870 na modem Cisco EPC3212. Od tej pory mam problemy z internetem. W uTorrencie objawia się to tym, że o ile ściaganie jest bez problemów, to już absolutnie nic się nie wysyła. Niby jestem podłączony do trackera, ale mimo, że jest dożo peerow na torrentach, które mam, nic ode mnie nie wychodzi.

Zauważyłem, że po włączeniu uTorrenta przez chwilę pali się na dole po prawej stronie zielone światełko z ptaszkiem, ale po chwili znika i nie ma tam nic: ani zielonego okrągłego znaczka, ani żółtego trójkąta, po prostu pusto.

Czy ktoś miał podobny problem?

Pozdrawiam,
Solos

zygikuleczka - 09-01-2013, 12:01

Port sprawdź. Musi być odblokowany we wszystkim co go blokuje tj. router, firewall.
Solos - 09-01-2013, 13:31

Nie mam routera. Jak kliknę w miejscu gdzie normalnie jest to zielone kółko, to pojawia mi się test portu i jak go przejdę to mam informację, że port jest otwarty.
KOCUREK1970 - 09-01-2013, 14:39

Spróbuj z innym klientem torrentowym, albo przeinstaluj tego jeszcze raz
Atlas334 - 08-06-2016, 21:04

Uruchom uTorrenta i sprawdź ten port na jakiejś zewnętrznej stronie (check open port w google wskaże wyniki). Port musi być odblokowany na komputerze. Zapora systemowa czy inna może go blokować. W ogóle zalecane się postawienie urządzenia typu router pomiędzy komputerem a modemem.
mediator89 - 24-08-2017, 10:06

Dziękuję za rady, również miałem problem z uTorrentem
Powyższe rady dopiero coś dały
Pozdrawiam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group