Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Za miesiąc kończy się umowa...

firefox1206 - 20-06-2013, 20:56

Dzwoniłem na pierwszy z nich i dostajesz info, że numer nie aktualny i automat podaje nr. do BOK-u lub adres strony w w w

PS. Mam pytać o rezygnację - tzn. w jaki sposób? Czy o konkretną ofertę im podać? Czy powiedzieć, że chce zrezygnować z tel. i co mi mogą zaproponować?

zygikuleczka - 20-06-2013, 21:37

firefox1206 napisał/a:
Dzwoniłem na pierwszy z nich i dostajesz info, że numer nie aktualny i automat podaje nr. do BOK-u lub adres strony w w w

bajki opowiadasz, numer działa, zgłasza się konsultant.
firefox1206 napisał/a:
PS. Mam pytać o rezygnację - tzn. w jaki sposób? Czy o konkretną ofertę im podać? Czy powiedzieć, że chce zrezygnować z tel. i co mi mogą zaproponować?

Z robieniem kupci sam sobie radzisz?

firefox1206 - 20-06-2013, 21:43

Mówię jak jest. Po co miałbym ciągnąć wątek?

Zanim zadzwoniłem na bok, dzwoniłem na ten pierwszy numer. Dostałem info. od automatu takie jak pisałem wcześniej.

Ale zadzwoniłem teraz z komórki i rzeczywiście odbiera automat z Witamy w ogólnopolski biurze czy tam dziale utrzymania klienta.

Co do kupy - tak, robię sam.
A oto się pytam, żeby czegoś nie zawalić, pytam jak pytać aby jak najwięcej zyskać.

PEACE

zygikuleczka - 20-06-2013, 21:59

firefox1206 napisał/a:
A oto się pytam, żeby czegoś nie zawalić, pytam jak pytać aby jak najwięcej zyskać.

1. czytasz forum aby wiedzieć jakie są maksymalne oferty;
2. wybierasz to co Ci podpasuje;
3. dzwonisz i mowisz, że chcesz to i to.

firefox1206 - 21-06-2013, 13:03

Oczywiście nie oddzwonili...

Zadzwoniłem, przedstawiłem swoją propozycję, na zwrot ZREDUKOWANIE kosztów, Pani dostała szoku. Zaczęła proponować usługi LEPSZE, niż teraz oczywiście DROŻSZE.

Po tym jak jej powiedziałem, że chodzi mi o zmniejszenie kosztów ucięła tym, że mam dzwonić dopiero pod koniec lipca/ początek sierpnia. Umowa kończy mi się 20 września.

san_chez - 27-03-2014, 10:58

Pozwolę sobie odświeżyć ten temat, proszę o wyrozumiałość ;) . Na początku maja kończy mi się 2-letnia umowa z UPC. Posiadam pakiet 3w1 - Internet 60 MB + Max HD + telefon. Płacę 150 pln/m-c. Umowę chciałbym przedłużyć, ale na nieco korzystniejszych dla mnie warunkach. W zasadzie to mogę dalej płacić tyle samo, ale fajnie by było dostać w tej cenie nagrywarkę i szybszy internet. Jaka w tym przypadku powinna być kolejność działania? Wypowiedzieć od razu umowę, czy może dzwonić do nich i pytać o jakąś promocję? I czy jeśli teraz złożę wypowiedzenie, to będę miał od razu odcięty internet i kablówkę, czy stanie się to dopiero w ostatnim dniu obowiązywania obecnej umowy? Z góry dzięki za poradę.
beny8989 - 27-03-2014, 11:22

bez wypowiedzenia to nawet nie licz o lepsza oferte. a pozatym poco tyle razy dublowac tematy jak ejst w 1 temacie wszystko wyjasnione. a co do obnizenia to polecam powalczyc o WRU XV
gosiapola - 27-03-2014, 21:46

Witam mam pytanie co to jest to WRU XV ,WRU XVII ,RKU???
Umowa mi się skończyła i chce wybrać coś nowego internet mam 100 Mb/s
tv pełen pakiet z nagrywarka i telefon Europa i Świat jestem z Bydgoszczy prosze o odpowiedź pozdrawiam

Rolnik123 - 27-03-2014, 22:53

Napisz jeszcze w 3 tematach to samo wtedy na pewno ktoś Ci pomoże.
gosiapola - 27-03-2014, 22:58

TO nie jest to samo przeczytaj uważnie :)
Redsik - 22-04-2014, 12:08

Koledzy czy to lepiej czy gorzej ze umowa jest teraz bezterminowa??Chciałbym cos u mnie zmienic i nie wiem czy pisac wypowiedzenie czy dzwonic od razu do DUK??
Zygfryt - 22-04-2014, 13:15

Lepiej złożyć wypowiedzenie, które później można przecież wycofać. Bez tego ciekawej oferty nie dostaniesz.
Redsik - 22-04-2014, 15:24

Jak umowa bezterminowa to na jakiej zasadzie zlozyc wypowiedzenie??Z jaką datą pisze to wypowiedzenie??
Fornacis - 22-04-2014, 16:03

Składając do końca kwietnia umowa kończy się ostatniego dnia maja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group