Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne firmy - Czy w pakiecie są kanały kulinarne/bajki dla najmłodszych?

Lezz - 07-06-2012, 14:28
Temat postu: Czy w pakiecie są kanały kulinarne/bajki dla najmłodszych?
witam

Mam obecnie cyfrę+, ale za niedługo kończy mi się umowa i chciałbym wziąć cały pakiet z Orange tzn. Internet Fiber, telefon i pakiet TV. Może ktoś korzysta już z TV z Orange i powie mi czy są tam jakieś polskie kanały w rodzaju Kuchnia TV lub coś do najmłodszych jak Mini Mini?
Zależy mi na tym bo jeden członek rodziny lubi oglądać programy kulinarne, natomiast 3 letnie dziecko lubi oglądać bajki dla najmłodszych (takie bez przemocy).

KOCUREK1970 - 07-06-2012, 14:51

Przecież możesz przejść się do salonu i tam sprawdzić, albo tutaj:
http://www.orange.pl/kid,...TV,article.html
ale nie znajdziesz tam tych kanałów lub podobnych gdyż są to autorskie kanały C+....a więc i dostępne tylko w Cyfrze+

Lezz - 07-06-2012, 16:10

Na tej stronce nie widać tych kanałów, a pakiet chciałem zamówić przez internet i dlatego pytam także użytkowników Tv Z Orange.
KOCUREK1970 - 07-06-2012, 18:02

jest mało uzytkowników tych usług od Orange, dlaczego?.......bo:
Jeśli wybierzesz wersje tv przez kabel, to jedynie z LiveBoxem oryginalnym od Orange to działa i nie da się tego sprzętu zamienić na coś innego, a jeśli wybierzesz wersje sat tej telewizji to też działa tylko i wyłącznie z tym liveboxem od Orange, wszystko musi być podpięte kablem lan do liveboxa by działało czy to będzie wersja dekodera kablowa czy satelitarna
Lezz napisał/a:
Na tej stronce nie widać tych kanałów

Bo tych kanałów nie ma w Orange!!!
Lezz napisał/a:
a pakiet chciałem zamówić przez internet

Czy zamówisz ten pakiet przez neta czy to w salonie-tych kanałów o które głównie Ci chodzi absolutnie nie ma w Orange

ksawerydksawery - 24-08-2016, 09:25

człowieku kulinarnych to teraz na każdym programie od zatrzęsienia jest
Seavolv - 24-08-2016, 10:59

Przecież masz podane wszytko na stronie, w podstawowym pakiecie są wszystkie jakie potrzebujesz od tvn style po bajki wiem bo się sam interesowałem, zresztą zobacz sobie tutaj
http://www.orange.pl/kid,...tml#oferta_menu

lass - 24-08-2016, 13:36

Po kiego grzyba odkopujecie takie starocie?
Seavolv - 24-08-2016, 14:49

Odpisałem zanim zobaczyłem datę :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group