Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne firmy - MULTIMEDIA - czy warto ?

Snooki - 22-05-2012, 11:43
Temat postu: MULTIMEDIA - czy warto ?
Witam, posiadam obecnie TV i internet UPC. Z racji że UPC podnosi abonament o 6 zł i wraz z tym na siłę stara się klienta uszczęśliwić pakietem HD. Dla tego szukam alternatywnego rozwiązania jakim jest zmiana operatora. Obecnie posiadam w bloku UPC, Aster i właśnie MULTIMEDIE. Mam pytanie na temat opinii jaką macie o MULTIMEDI. Czy warto się na nią zdecydować? Dodam że obecnie płacę 121,05 a po podwyżce będzie prawie 130 zł za pakiet MAX i internet 25mb z WIFI, a u konkurencji za pakiet TV cyfrowa HD Komfort + internet 20mb wyniósł by mnie 67 zł miesięcznie lub z internetem 60mb 83zł na miesiąc. Jakie są Wasze opinie na na temat jakości świadczonych usług. W internecie mało jest opinii na temat MULTIMEDI. Jedynie z przed 3 lat znalazłem i nie były one za ciekawe.
niedowiarek - 04-01-2013, 14:23

Jeśli chodzi o tv analogową to lepszą ofertę ma Multimedia zależy jeszcze jaki pakiet wybierzesz bo w UPC dożo kanałuw kasują na telewizję cyfrową ja mam pakiet Konfort w Multimedia i mam internet 12B do tego pakiet Film canal+ i HBO i za wszystko płacę 140zł miesięcznie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group