Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - Powolne wysyłanie uTorrent

Susane - 27-09-2012, 12:53

ANIOŁ napisał/a:
Dokładnie..... jakies 90% ludzi to idioci, bulący nie wiedzący za co tak naprawdę...
Nie każdy musi się na tym znać, a nazywanie ludzi idiotami wystawia świadectwo tylko Tobie.
ANIOŁ - 27-09-2012, 14:28

Susane napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Dokładnie..... jakies 90% ludzi to idioci, bulący nie wiedzący za co tak naprawdę...
Nie każdy musi się na tym znać, a nazywanie ludzi idiotami wystawia świadectwo tylko Tobie.

Wybacz ale jak na coś sie zdecyduję szukam, zdobywam wiedzę , ktoś kto nie szuka dla mnie jest idotą :D Proste:)

petryk - 27-09-2012, 16:14

Szukaj dalej wiedzy a nie obrażaj
A ludzie szukają tu wiedzy i się pytają o co ci chodzi człowieku

frst - 27-09-2012, 23:31

ANIOŁ napisał/a:
ale dzieki takim osobom ja sobie dorabiam

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób zarabia na Tobie, bo nie jesteś magikiem we wszystkich dziedzinach życia. W ich oczach też jesteś debilem?

ANIOŁ - 28-09-2012, 01:27

frst napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
ale dzieki takim osobom ja sobie dorabiam

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób zarabia na Tobie, bo nie jesteś magikiem we wszystkich dziedzinach życia. W ich oczach też jesteś debilem?

Zwykle jak sie za coś biore to wiem co i jak, może nie jestem magikiem ale nie podchodzę do komputera z maczugą jak co niektórzy :mrgreen: (przykład)

Q - 28-09-2012, 18:35

ANIOŁ, no i ? Nie każdy musi się znać na wszystkim i nie dlatego że jest debilem ale dlatego że mu to zwyczajnie niepotrzebne, a podniecanie się wiedzą na poziomie gimnazjum i poradników z google nie czyni nikogo guru. Od tego jest forum żeby zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi albo informację gdzie można znaleźć odpowiedź a nie miejscem gdzie się komuś wytyka niewiedzę i obraża. Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)
ANIOŁ - 28-09-2012, 21:52

Q napisał/a:
Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)


Jestem w parunastu specjalistycznych miejscach z róznych dziedzin z bardziej znanych przytoczę Elektroda czy DVHK,tutaj jestem w sumie tylko po to by być swiadomym użytkownikiem UPC i nie pytać kiedy jakiś kanał bedzie w UPC , pomimo że jest w ofercie od paru lat, bo takich asów też widziałem :mrgreen:

Marek - 28-09-2012, 22:50

ANIOŁ napisał/a:
Q napisał/a:
Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)


Jestem w parunastu specjalistycznych miejscach z róznych dziedzin z bardziej znanych przytoczę Elektroda czy DVHK,tutaj jestem w sumie tylko po to by być swiadomym użytkownikiem UPC i nie pytać kiedy jakiś kanał bedzie w UPC , pomimo że jest w ofercie od paru lat, bo takich asów też widziałem :mrgreen:

Elektoroda rzeczywiście specjalne miejsce ale porady na dvhk zazwyczaj wyglądają właśnie tak zrób format c: a jak nawet trafi się czasem ktoś na trochę wyższym poziomie i napisze coś ciekawego to jest zaraz ze 30 odpowiedzi typu nic z tego nie rozumiem, nie można prościej, nie wiem gdzie to wpisać, to już wolę zrobić format c:

ANIOŁ - 28-09-2012, 23:03

Marek napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Q napisał/a:
Może zwyczajnie marnujesz swoją wiedzę na tym forum, zapraszam na specjalistyczne fora gdzie zapewne zabrylujesz umiejętnością zrobienia format c:, zainstalowaniem widowsa, czy rozróżnianiem Mb/s od MB/s :)


Jestem w parunastu specjalistycznych miejscach z róznych dziedzin z bardziej znanych przytoczę Elektroda czy DVHK,tutaj jestem w sumie tylko po to by być swiadomym użytkownikiem UPC i nie pytać kiedy jakiś kanał bedzie w UPC , pomimo że jest w ofercie od paru lat, bo takich asów też widziałem :mrgreen:

Elektoroda rzeczywiście specjalne miejsce ale porady na dvhk zazwyczaj wyglądają właśnie tak zrób format c: a jak nawet trafi się czasem ktoś na trochę wyższym poziomie i napisze coś ciekawego to jest zaraz ze 30 odpowiedzi typu nic z tego nie rozumiem, nie można prościej, nie wiem gdzie to wpisać, to już wolę zrobić format c:

Na DVHK nie udzialam sie w Komputerach ale odbiornikach satelitarnych, programowaniu ich i szeroko pojętej, "edukacji":) Fakt ich dział komputerowy wygląda niestety tak jak piszesz, ale ogólnie fora komputerowe to nie to samo co jakies 10 lat temu....

jedrek - 05-10-2012, 13:19

Witam
Pozwolicie że dopnę tu swoje małe co nie co. Od bardzo dawna zauważyłem że przy pobieraniu na pełnej prędkości łącza pliku torrent siada mi łącze net gaśnie pomaga włącz wyłącz z sieci lub zatrzymanie klienta. Sytuacja ta dzieje się na każdym z klientów np utorrent,qbittorrent. Net dochodzi do rutera Linksys WRT54GC/EU i od niego kablem do kompa. Zmniejszyłem już ilość połączeń ogółem i na torrent i nic dalej tak samo. Zmniejszam prędkość pobierania do 2 MiB/s i też mam brak netu. Zapora zezwala na połączenia.

KOCUREK1970 - 05-10-2012, 21:29

jedrek napisał/a:
Od bardzo dawna zauważyłem że przy pobieraniu na pełnej prędkości łącza pliku torrent siada mi łącze net

Standard, ma takie problemy większość mających właśnie nata 25 Mb i taki jak Ty modem do tego.
Jedyne rozwiązanie to zmiana na neta 60 Mb i do tego zmiana modemu z ED 2 na ED 3-czyli na to co ja mam w nagłówku, od tego czasu nie mam żadnych takich problemów jak opisujesz.

Susane - 05-10-2012, 22:26

Również mam EPC2203 (firmware epc2203-ESIP-12-v202r1262-080915.bin), ale taki problem nie występuje.
jedrek - 06-10-2012, 10:31

Dzięki
KOCUREK 1970 nazwy Twojego modemu nie widzę jedynie typ neta
Susane ja mam inne sowtware tu link:
http://imgur.com/fZfHI
Nowe to czy stare.
Pozdrawiam

Susane - 06-10-2012, 11:36

Masz inny model, konkretnie Webstar EPX2203. Trochę to mylące, bo w profilu sobie ustawiłeś Webstar EPC2203. Sprawdź sobie, czy problem z torrentami występuje przy bezpośrednim podłączeniu komputera do modemu.
jedrek - 06-10-2012, 16:52

No fakt to EPX a przy podłączeniu neta przez sam modem sytuacja wygląda podobnie. Przy prawie max DU net pada.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group