Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - pakiet CANAL +

davinci - 04-01-2012, 19:12

atomix napisał/a:
davinci napisał/a:
kurcze, czekałem, czekałem do samego końca bo miałem jeszcze czas i mnie pokarało od nowego roku jest niby tylko promocja na 12 miesięcy za 32 zeta HD C+, nic mi nie zostało przystałem na ich warunki :cry:


Na przyszłość po prosty wyślij wcześniej wypowiedzenie na Canal+. Zazwyczaj oddzwaniają i oferują C+ HD za 30 zł, a nawet (czasami) mniej.


No właśnie to był mój błąd że nie wypowiedziałem tylko zacząłem "negocjować" -- choć babka w dziale utrzymania klienta zarzekała się ,że w 2012 lepszej propozycji nie może mi zaproponować .Jestem ciekaw czy rzeczywiście w 2012 oferta jest gorsza tzn droższa :)

atomix - 04-01-2012, 20:03

Niestety często do czasu gdy nie widzą wypowiedzeniowa mówią banialuki, że nie ma innych promocji, że nie mogą. A gdy wysyłać wypowiedzenie w UPC nastaje cud, bo możesz.

Mi też wciskali Canal+ HD za 34 zł. Że nie ma innej, ble, ble, ble. Wysłałem wypowiedzenie. Na drugi dzień telefon - opcja Canal+ z HD za 30 zł.

PS. Jeśli dobrze pamiętam, to według prawa - przy zawieraniu umów na odległość to w ciągu 10 pierwszych dni można odstąpić od promocji bez ponoszenia kary. Może jeszcze w ten sposób uda ci się coś ugrać.

czajac - 01-02-2012, 16:11

Od 01.02 oferte wznowieniowa za CanalHD mozna dostac za 32 zł dlatego targowac sie i skladac wypowiedzenia a nie brac po te ponad 40 zł.
atomix - 30-04-2012, 13:34

Z końcem czerwca wychodzi mi promocja na Canal+ HD, z który płace obecnie 30 zł.

Czy ktoś ostatnio przedłużał umowę na Canal+ z HD?

enrico2000 - 01-05-2012, 11:17

Mnie proponowali za 32 zł. Umowa kończy się 11 maja więc napisałem wypowiedzenie, zobaczymy czy się uda za 30 :)
sledzislaw - 02-05-2012, 08:23

wie ktoś ile może trwać aktywacja canal+? zamówiłem pakiet już ponad 48h temu i nic.. dodam, że robiłem to z poziomu dekodera, nie przez upc.pl czy wiecznie okropnie zajęty bok (dlatego też najpierw pytanie zadaję tutaj, w ostateczności zadzwonię do bok :P ). nawet nie wiem, jak sprawdzić, że moje zgłoszenie zostało przyjęte...

edit: czary mary, zaraz po poście pojawił się pakiet. ;)

atomix - 02-05-2012, 09:52

enrico2000 napisał/a:
Mnie proponowali za 32 zł. Umowa kończy się 11 maja więc napisałem wypowiedzenie, zobaczymy czy się uda za 30 :)


Daj znać co ci się udało ugrać :mrgreen:

lyha - 02-05-2012, 22:48

Aktualnie HBO mnie już nudzi, ciągle te same filmy... Chcę przejść na Canal+. Czy polecacie ? Z tego, co słyszałem, to Canal+ jednak lepsze . Trochę sportu oprócz filmów będę miał a i cena ta sama .
ANIOŁ - 02-05-2012, 22:55

Ogólnie wszystkie pakiety się pogorszyły strasznie,dlatego z koncem maja odłaczam HBO a w wakacje chyba i Cana+ i Filmboxa,póki w polsce legalnie można sciagać to wolę sciagnac film w prawdziwym HD niż oglądać pseudo HD i jeszcze bulić za to.
lyha - 02-05-2012, 23:33

ANIOŁ napisał/a:
Ogólnie wszystkie pakiety się pogorszyły strasznie,dlatego z koncem maja odłaczam HBO a w wakacje chyba i Cana+ i Filmboxa,póki w polsce legalnie można sciagać to wolę sciagnac film w prawdziwym HD niż oglądać pseudo HD i jeszcze bulić za to.

Nic nie można ściągać legalnie. Paragraf, którym się sugerujesz można interpretować jako 24h do usunięcia pliku, aczkolwiek jest to interpretacja na wyrost... Wszystko, do czego nie masz praw i nie jest twoją własnością jest najzwyczajniej w świecie nie legalne...

ANIOŁ - 02-05-2012, 23:50

lyha napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Ogólnie wszystkie pakiety się pogorszyły strasznie,dlatego z koncem maja odłaczam HBO a w wakacje chyba i Cana+ i Filmboxa,póki w polsce legalnie można sciagać to wolę sciagnac film w prawdziwym HD niż oglądać pseudo HD i jeszcze bulić za to.

Nic nie można ściągać legalnie. Paragraf, którym się sugerujesz można interpretować jako 24h do usunięcia pliku, aczkolwiek jest to interpretacja na wyrost... Wszystko, do czego nie masz praw i nie jest twoją własnością jest najzwyczajniej w świecie nie legalne...


Polska Policja jak widać w wielu wywiadach ma inne zdanie i filmy i muzykę można sciągać na swój użytek, nie udostepniajac oczywiście :mrgreen: , co do 24 godzin to wystarczy by obejrzeć film,nie jestem chomikiem i ich nie zbieram, tylko obejrzę i od razu sruu z dysku :mrgreen:

Cytat:
Zabronione jest rozpowszechnianie utworów chronionych prawem autorskim bez zgody osoby uprawnionej. Żaden przepis prawa autorskiego nie zabrania jednak samego pozyskiwania utworów chronionych, choćby osoba, która to czyni, miała pełną świadomość tego, że utwór, który uzyskuje, został rozpowszechniony bezprawnie. Tym samym ściąganie utworów, takich jak muzyka czy filmy, nie jest karane. Trzeba więc obalić mity i jasno stwierdzić, że pobierając pliki z serwera FTP czy strony internetowej - nie popełniamy przestępstwa. Należy jednak pamiętać o tym, iż korzystając z popularnych aplikacji typu peer-to-peer (takich jak BitTorrent czy eMule) mimowolnie rozpowszechnia się ściągane dane. Udostępniany jest wtedy tzw. temp, a więc już pobrane fragmenty plików. Nie ma tutaj znaczenia, czy umożliwimy komuś dostęp do całego utworu czy tylko jego małej części, np. dwóch procent. Tym samym w wypadku, jeżeli pobieramy pliki chronione prawem autorskim przy użyciu programu p2p, może dojść do popełnienia czynu zabronionego z art. 116 prawa autorskiego. Jeżeli rozpowszechnianie nastąpiło nieumyślnie, sprawcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Jeśli zaś sprawca miał świadomość tego, iż jego działania są bezprawne, musi się liczyć z karą nawet trzech lat więzienia, a w wypadku gdy działalność ta miałaby charakter zarobkowy, próg zagrożenia karnego wzrasta do lat pięciu. W podobny sposób co muzykę i filmy prawo autorskie chroni większość utworów, np. zdjęcia czy teksty literackie. Natomiast do programów komputerowych stosuje się przepisy kodeksu karnego, a te przewidują sankcję karną także za uzyskanie programu bez zgody osoby uprawnionej. Dlatego też pobieranie programów komputerowych (a tymi także są gry komputerowe) jest przestępstwem.


Zródło ? Gazeta Prawna.
http://prawo.gazetaprawna...est_karane.html

Marek - 03-05-2012, 12:18

lyha, w Polsce nie ma żadnych 24godzin, jest za to dozwolony użytek osobisty który nie ma ograniczeń czasowych.
enrico2000 - 08-05-2012, 13:41

atomix napisał/a:
enrico2000 napisał/a:
Mnie proponowali za 32 zł. Umowa kończy się 11 maja więc napisałem wypowiedzenie, zobaczymy czy się uda za 30 :)


Daj znać co ci się udało ugrać :mrgreen:


Po złożeniu rezygnacji dziś dzwonili z UPC. Ostatecznie po rozmowie zgodziłem się na cenę 32 zł miesiecznie (C+ HD), pierwszy miesiąc gratis, czyli wychodzi 29.30 zł za miesiąc, wiec lajt :)

Dodam, że sam jak dzwoniłem do DUK to wg Pani nie było innej opcji jak 32 zł/mc bez żadnych gratisów. Więc lepiej mimo wszystko złożyć wypowiedzenie. A może komuś uda się jeszcze coś lepszego ugrać, choć 29 zł to i tak niezła kwota.

bodziosz - 11-05-2012, 15:16

Co do umowy na canal+,kończy mi się,17/05,wypowiedzenie złożyłem,13/04,czy ktos wie czy wyłączą mi 17/05 czy 31/05,abonament naliczyli do końca maja,nawet ani raz do mnie nie dzwonili,a ja nie będę się im narzucał,jak nie to nie. :!:
KOCUREK1970 - 11-05-2012, 16:26

bodziosz napisał/a:
Co do umowy na canal+,kończy mi się,17/05,wypowiedzenie złożyłem,13/04,czy ktos wie czy wyłączą mi 17/05

Powinni Ci to wyłącztć 17/5.Ale Ty też powinieneś żądać zwrotu reszty kwoty od 17/5 do 31/5 bo opłaty w UPC naliczane są miesiącami kalendarzowymi a nie dniami-a UPC jeszcze wtedy pobierając tą kwote za C+ nie wiedziało że zrezygnujesz z tego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group