Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - UPC pyta

Lord Rayden - 01-08-2011, 11:25
Temat postu: UPC pyta
Jak pyta (poprzez ankietę - czy polecisz upc znajomym, skala 1-10 i prosi o komentarz.) to napisałem :
"NA pewno powinniście poprawić pewne elementy w cenniku ! Opłata za instalację sprzętu jest za wysoka. Szczególnie dla stałego klienta. Nowi płacą 99 zł a ja mam zapłacić 150 zł. Ponadto powinniście ułatwić stałym klientom migracje do nowych promocji, kiedy wygaśnie im stara. Nic tak nie cieszy kiedy płaci się mniej za większe możliwości. Kochajcie starych klientów ! Nie olewajcie ich....
Proszę też o więcej programów HD w zwykłej ofercie HD Max. 4 to stanowczo za mało. Platformy cyfrowe dają więcej kanałów w cenie abonamentu. Ograniczcie też kanały zapchaj dziury typu Mango.Choć pewnie na nich zarabiacie..."

Rayden

GDA - 12-05-2014, 17:45

dostalem ankiete do wypelnienia

wszyscy oczekujący nSport moga sie w niej wyzyc :-D

Ankieta UPC

Pomóż nam w doskonaleniu obsługi Klienta, dzieląc się opinią na temat swoich doświadczeń z UPC.

Pyt.1 Czy jesteś zadowolony z oferty programowej UPC?
Pyt.2 Czy jesteś zadowolony z oferty cenowej UPC?
Pyt.3 Czy jesteś zadowolony z oferty promocyjnej, z której aktualnie korzystasz?
Pyt.4 Czy na podstawie dotychczasowych doświadczeń poleciłbyś UPC rodzinie lub znajomym?

Czytamy wszystkie pozostawione opinie. Prosimy Cię o komentarz, również ten dotyczący poprzednich pytań.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group