Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Aster - GŁUPOTA W ASTER....

dziabaq - 10-03-2011, 07:58
Temat postu: GŁUPOTA W ASTER....
Witajcie,

Kilka miesięcy temu skończyła mi się promocja na internet, na TV też kończy się za miesiąc lub dwa. Zadzwoniłem więc na infolinię z zapytaniem jaką ofertę na internet mogę otrzymać. Uzyskałem informację o promocji na 24-miesiące. Powiedziałem że nie jestem zainteresowany umową na tak długi okres czasu. Zaproponowano mi więc internet 10MB ( twój świat ) na 14 miesięcy za kwotę 114zł jako promocja LOJALNOŚCIOWA :) )

Zadzwoniłem na infolinię ponownie, ale tym razem wybrałem połączenie dla nowych klientów, powiedziałem że jestem zainteresowany :)
Handlowiec zaproponował mi ten sam pakiet, na 14 miesięcy za 65zł :) ))

Okazało się że wersja lojalnościowa jest prawie 100% droższa od wersji dla nowych klientów... Ponadto Aster stosuje tzw "karencję" że stary klient nie może być nowym klientem przez 6 miesięcy, zmuszając tym samym DO REZYGNACJI!

Tak więc wysłałem wypowiedzenie...

Brawo Aster!! :lol: :lol:

Neo10 - 10-03-2011, 15:44
Temat postu: Re: GŁUPOTA W ASTER....
Aster zawsze było ciekawe :) choć w upc także bez złożenia rezygnacji dobrej promocji się nie dostanie :) Dobrze że to już ostatnie tchnienia Aster ;]

W upc też jest chyba taka karencja ale wystarczy umowę podpisać na kogoś innego .. zresztą podejrzewam że jak złożyłeś wypowiedzenia na dniach też do ciebie zadzwonią i ci zaproponują tą tańszą cenę ;]

dziabaq - 10-03-2011, 19:07

Z tego się akurat nie cieszę że Aster jako firma zostało kupione.
Monopol UPC wyjdzie bokiem klientom ( słaba jakość )

Może marketingowo Aster jest do bani, ale internet mają super stabilny. Przez dwa lata zero awarii

Gosieńka - 06-04-2011, 21:52
Temat postu: Re: GŁUPOTA W ASTER....
dziabaq napisał/a:
Witajcie,

Kilka miesięcy temu skończyła mi się promocja na internet, na TV też kończy się za miesiąc lub dwa. Zadzwoniłem więc na infolinię z zapytaniem jaką ofertę na internet mogę otrzymać. Uzyskałem informację o promocji na 24-miesiące. Powiedziałem że nie jestem zainteresowany umową na tak długi okres czasu. Zaproponowano mi więc internet 10MB ( twój świat ) na 14 miesięcy za kwotę 114zł jako promocja LOJALNOŚCIOWA :) )

Zadzwoniłem na infolinię ponownie, ale tym razem wybrałem połączenie dla nowych klientów, powiedziałem że jestem zainteresowany :)
Handlowiec zaproponował mi ten sam pakiet, na 14 miesięcy za 65zł :) ))

Okazało się że wersja lojalnościowa jest prawie 100% droższa od wersji dla nowych klientów... Ponadto Aster stosuje tzw "karencję" że stary klient nie może być nowym klientem przez 6 miesięcy, zmuszając tym samym DO REZYGNACJI!

Tak więc wysłałem wypowiedzenie...

Brawo Aster!! :lol: :lol:


TO SAMO W UPC, NAWET PO ZŁOŻENIU WYPOWIEDZENIA JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NOWEJ, USŁUGA W TYM LOKALU NIE MOGŁA BYĆ ŚWIADCZONA NA TE OSOBY OD ROKU CHYBA.

Precelos - 07-04-2011, 08:36

Gosieńka napisał/a:
TO SAMO W UPC, NAWET PO ZŁOŻENIU WYPOWIEDZENIA JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NOWEJ, USŁUGA W TYM LOKALU NIE MOGŁA BYĆ ŚWIADCZONA NA TE OSOBY OD ROKU CHYBA.

mijasz sie z prawda, okres karencji to 3 miesiace ;)

Gosieńka - 08-04-2011, 08:50

Precelos napisał/a:
Gosieńka napisał/a:
TO SAMO W UPC, NAWET PO ZŁOŻENIU WYPOWIEDZENIA JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NOWEJ, USŁUGA W TYM LOKALU NIE MOGŁA BYĆ ŚWIADCZONA NA TE OSOBY OD ROKU CHYBA.

mijasz sie z prawda, okres karencji to 3 miesiace ;)


to coś się zmieniło ;) albo wprowadzono mnie w błąd ;)

tadeusz242 - 08-11-2011, 07:56

Ja mam Fiber Power 25 Mb/s w UPC i jestem zadowolony , płacę 66 zł.
Q - 08-11-2011, 12:43

zly dzial, zly temat, slaby produkt placement, czyzby byly ciecia w dziale PR UPC ? :-)

/edit nie no tadek http://forum.mediaswiat.p...thor=tadeusz242 ja bym Ci tych praktyk nie zaliczyl 0 znajomosci social marketingu ;d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group