Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - router do inea

bishop - 20-10-2010, 19:14
Temat postu: router do inea
Mam pytanie odnośnie TP-Link router DSL Wi-Fi 300Mb/s TL-WR941ND
Czy jest w nim możliwość klonowania adresu mac ? Chodzi mi o podłączenie do modemu inea tv kablowa tak by uniknąc dodatkowych opłat za podłączone sprzęty dodatkowe a podobno dzięki klonowaniu mozna to ominąć.
Chodzi mi o te wysokie prędkości udostępniane w INEI wiem że musi posiadać xDLS i wyjście WAN typu RJ-45
Czy ktoś próbował ???

Precelos - 20-10-2010, 20:06

bishop napisał/a:
Czy jest w nim możliwość klonowania adresu mac

tak
Protokoły połączenia WAN: Dynamic IP (klonowanie MAC adresu), Static IP, PPPoE


widze ze inea to niezle jaja robi

Kod:
Czy istnieje możliwość korzystania z Internetu Inea bezprzewodowo?

Tak, istnieje taka możliwość, lecz w związku z tym, że oferowane przez Inea modemy nie umożliwiają takiego sposobu połączenia, konieczny jest zakup stosownego urządzenia (router bezprzewodowy, punkt dostępowy). Po zainstalowaniu takiego urządzenia należy zarówno to urządzenie jak i karty bezprzewodowe zarejestrować jako dodatkowe Terminale abonenckie na stronie https://eboa.inea.pl/ Opłaty abonamentowe za dodatkowe Terminale pobierane będą zgodnie z Cennikiem.

bishop - 20-10-2010, 20:38

czyli powinno być ok.
A czy ma ktoś pomysł lub sprawdzony jakiś inny router który by działał z takim internetem ?


Jak bym miał możliwość zmiany dostawcy internetu to wybrał bym UPC niestety w poznaniu brak.

[ Dodano: 24-10-2010, 22:05 ]
Kupiłem model TP-LINK TL-WR1043ND śmiga aż miło ale brak informacji o konfiguracji posiada ktoś może w języku polskim ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group