Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - @UPC.pl Cs

16v.Bizarre - 13-06-2005, 23:37
Temat postu: @UPC.pl Cs
Witam.Od jakiegos czasu siedze na serwie i sobie pogrywam na nim , mila atmosfera ludzie, ale widze ze nie ma tam zadnego admina ani nic .Codziennie jak gram widze przychodzi jakis zagraniczny koles o nicku S.... ( nie pamietam doklanie jaki on mial nic-wiem tylko ze jakis z zagranicy) no i AIm wh FULL. Kursor mu lata jak by mial padaczke ,Wh to juz nawet nic nie mowie -jak by sie dalo to by mogl ze startu zabijac :/
Chcialbym sie dowiedziec jak mozna otrzymac admina na serwer , siedze tam codziennie , jak nie to brat .Chcialbym zeby ktos mogl to rozwazyc i odpowiedziec mi na ten post.Z gory dziekuje . Jak cos to moje gg 8691111 jestem zawsze dostepny .

GL na serwie :)

Pozdrawiam > ! <

[ Dodano: Wto 14 Cze, 2005 ]
Chcialbym jeszcze dodac .Godzina 2 w nocy . fajnie wszystko ok wlazlem , jestem na serwie a tu jakis SNIPER, C Z I T E R ? ,frantik, reszte nickow nie pamietam :/ aim wh powlanczane :/ .A no admina zadnego jak zawsze? .

Btw.jesli ktos ma jakie ftp to nastepnym razem wrzuce demo!

Pozdrawiam

mrcezar - 14-06-2005, 07:56

lubię grać na tym serwie bo zawsze ping 10-12 :D ale cziterzy są często a admina nigdy tam nie widziałem, pisałęm do upc żeby coś zrobili, powiedzieli że rozpatrzą abym został adminem i od miesiąca cisza :evil:
16v.Bizarre - 14-06-2005, 19:55

No ogladane posty duzo jest ale zeby ktos mogl odpowiedziec na temat to widze ze malo :) .
Widac ze nikomu nie zalezy na tym serwie , dzis znow sobie gram i i znow musialo sie znalesc paru ktorzy nie moga wytrzymac bez czitow :/ Zaloze to jest .

Pozdrawiam.

Puck - 14-06-2005, 20:06

16v.Bizarre, serwerami gier (i nie tylko gier) w chello mało kto sie interesuje. Już wcześniej były z tym problemy, nieraz pytano się jaki jest kontakt do admina ale do niczego w tej sprawie nie udało nam się dojść.
A co do FTP`a, to możesz skorzystać ze swojego konta na members.chello.pl.

16v.Bizarre - 14-06-2005, 21:02

@Puck
Powiem tak :Chcialbym sie zajac tym serwerem , chcem zeby admin/uzytkownik ktory robil serwer daj mi uprawnienie do adminowania na #UPC.pl .Wlasnie niedawno wrocilem z serwera i 3/4 osob nazeka ciagle ,wyzwiska leca .Az nie milo sie gra .A serwer jest super pingi male lagow nie ma .
Jesli bys mogl to poprosze meila albo gg do TEJ osoby ktora zajmuje sie serwerem

Pozdrawiam.

Puck - 14-06-2005, 21:31

16v.Bizarre, może nie wyraziłem się jasno, ale nie mam kontaktu do administratora serwera. Nie wiem nawet czy taka osoba istnieje. ;-)
A nawet jeśli byłoby wiadomo do kogo pisać, to założe się, że nawet nie dostałbyś odpowiedzi na takiego maila. Chcesz, próbuj, na upc.pl znajdziesz jakiś telefon, może się dogadasz. :p

16v.Bizarre - 14-06-2005, 22:08

Nie no nie jest zly pomysl :D ale to najlepiej isc na Czyzewskiego i samemu sie dowiedziec :) przez tel nic sie nie dowiesz :D :D:D
Puck - 14-06-2005, 22:54

Nie mówiłem o dzwonieniu na partyline, tylko do kogoś odpowiedzialnego.
Sh4d0wPL - 15-06-2005, 09:40

Cytat:
Chcialbym sie zajac tym serwerem , chcem zeby admin/uzytkownik ktory robil serwer daj mi uprawnienie do adminowania na #UPC.pl .


Bizarre wydaje mi sie ze wystarczylo by dostac przynajmniej recona :D Bo z adminem to raczej ciezko bedzie , ale proboj ja bym chetnie pomogl ;)

16v.Bizarre - 15-06-2005, 15:31

No tak dostac dostac tylko do kogo z tym ;) :?:
Ptaszek - 15-06-2005, 23:53

po pierwsze to chyba nikt nie ma kontakty z administratorem serwa :D
po 2gie jak gram to mnie od fejkow wyzywaja :O - nie zebym gram super hiper dobrze ale jednak swoje potrafie a i klan nie najgorszy (ale co z tego skoro nikt inny nie moze byc w klanie multigamingowym niz 5 osob z dywizji CS :( ( )

anyway wpadne chyba raz na jakis czas pozabijac :D

16v.Bizarre - 16-06-2005, 02:02

Cytat:
po 2gie jak gram to mnie od fejkow wyzywaja :O - nie zebym gram super hiper dobrze ale jednak swoje potrafie a i klan nie najgorszy (ale co z tego skoro nikt inny nie moze byc w klanie multigamingowym niz 5 osob z dywizji CS ( )


Tu chodzi akurat o admina .... a nie o klan czy ktos jest pro itp .

Pozdrawiam.

Lelumpolelum - 16-06-2005, 10:58

czesc.
pomysl dobry ale od czasow 1.5 nie widzialem na serwach UPC zadnego admina. reputacja serwera jest .... a raczej jej nie ma. cziter goni czitera. jak masz dema i ID czitkow to daj je na http://board.counter-stri...dfd65bcd13cfba. czarna lista czeka.
pozdrawiam

16v.Bizarre - 16-06-2005, 16:38

Ale to i tak nic nie da Lelumpolelum .NA UPC PARSZYWIE WIDAC AIM WH WALENIE PRZEZ SCIANE .to nie to ze przypuszczam ze ktos ma czity . Widac to golym okiem :/

Pozdrawiam
GL na serwie :) :mrgreen:

Lelumpolelum - 16-06-2005, 17:45

zgadzam sie z toba ale jak juz zadales sobie trud nagrania demka, to warto takiego delikwenta dodac do czarnej listy. nie bedzie mial wstepu na inne serwery. a jesli cos sie ruszy w koncu z serwerem UPC to i na niego.
pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group