Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - uTorrent 2.0

lawet - 28-08-2010, 21:57
Temat postu: uTorrent 2.0
Witam! Pierwszy raz jestem Tu na forum i mam pytanie dotyczące programu uTorrent v2.0
Mianowicie podczas pobierania wszystko ładnie śmiga lecz gdy jestem AFK(zdala od klawiatury) po ok 5-10 min komputer się wiesza :shock: ,a kiedy nie pobieram tj. nie mam włączonego programu uTorrent to komputer może nawet caały dzień chodzić i moge być AFK.
Prosił bym o szybka odpowiedz :)

KeFaS - 29-08-2010, 00:09

Podaj jakiekolwiek informacje o systemie, sprzęcie, jak się łączysz z Internetem, czy korzystasz z routera, itp. Bez tego nie da się pomóc. Sprawdź też na innym kliencie, jeżeli będzie to samo to zobacz na innym systemie (np. jakaś dystrybucja Linuksa LiveCD typu Ubuntu czy Knoppix).
Susane - 29-08-2010, 02:13

Zajrzyj do dziennika zdarzeń, bo może w logach jest jakieś wyjaśnienie. Jak nie wiesz, gdzie tego szukać to zajrzyj tu: http://support.microsoft.com/kb/308427/pl
lawet - 29-08-2010, 11:22

KeFaS napisał/a:
Podaj jakiekolwiek informacje o systemie, sprzęcie, jak się łączysz z Internetem, czy korzystasz z routera, itp. Bez tego nie da się pomóc. Sprawdź też na innym kliencie, jeżeli będzie to samo to zobacz na innym systemie (np. jakaś dystrybucja Linuksa LiveCD typu Ubuntu czy Knoppix).


Windows XP Home Edition SP3
AMD Athalon(tm) 64 x2 Dual Core Procesor 4600+
2.40GMz, 2 GB Ram

Internet z TPsa Przez Livebox (kablem ethern)

Wcześniej tj. jak miałem starszą wersję uTorrenta to tego problemu nie było.

W logach nawet na ten temat nic nie ma (sprawdzałem po każdym zawieszeniu)

Seavolv - 29-08-2010, 18:49

Daj jeszcze ustawienia z uTorenta może masz za dużą liczbę połączeń?
lawet - 29-08-2010, 18:59

:oops: a gdzie to sprawdzić?? :neutral:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group