Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Forum - Podgląd tematu po wskazaniu kursorem myszki

muddy - 21-07-2010, 11:47
Temat postu: Podgląd tematu po wskazaniu kursorem myszki
Witam,
Ostatnio mam problemy z funkcjonalnością podglądu zawartości tematu po wskazaniu tematu myszką. Powinno wówczas pojawiać się okienko z pierwszym i ostatnim postem. Niestety, w dwóch przypadkach jest to kłopotliwe:
  • zdarza się w Firefoksie (nie zawsze, nie wiem od czego to zależy), że okienko non-stop pojawia się i znika, dając wrażenie po prostu migotania, co przeszkadza w przeglądaniu forum
  • większy problem jest z przeglądarką na telefonie: Opera Mobile na Symbianie S60 po wybraniu „kursorem” danego tematu wyświetla okienko z podglądem, a okienko to zasłania link do tematu - nie można więc wybrać żadnego tematu i tym samym czytanie forum jest niemożliwe
Czy moglibyście coś poradzić - zwłaszcza z tym drugim punktem? Coś innego niż porada „zmień przeglądarkę” ;-)

Pozdrawiam,
Marek

Marek - 21-07-2010, 12:26

Cytat:
większy problem jest z przeglądarką na telefonie: Opera Mobile na Symbianie S60 po wybraniu „kursorem” danego tematu wyświetla okienko z podglądem, a okienko to zasłania link do tematu - nie można więc wybrać żadnego tematu i tym samym czytanie forum jest niemożliwe

http://forum.mediaswiat.pl/customize.php (link jest na dole strony głównej forum) i odznacz efekty on mouse over. Te ustawienia zapisują się w ciasteczkach przeglądarki więc możesz sobie zapisać na telefonie ustawienia które nie będą miały wpływu na to co widać gdzie indziej.

muddy - 22-07-2010, 01:03

Dzięki wielkie, to rozwiązuje mój problem, temat można zamknąć :-)
Pozdrawiam,
Marek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group