Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - Jak działają wam torrenty, Szczecin- prawobrzeże

misiek122 - 10-03-2010, 12:18
Temat postu: Jak działają wam torrenty, Szczecin- prawobrzeże
Witam ,zakładam nowy temat ,gdyż chce się dowiedzieć konkretnie ,jakie macie transfery w Szczecinie, a najlepiej z prawobrzeża (os.majowe) bo stąd jestem. Pisałem już PM do kilku osób w tej sprawie, ale postanowiłem napisać nowy temat. Mam tv i tel w UPC i jestem zainteresowany ofertą Fiber Power 25, Podzielcie się wrażeniami, czy transfery są zgodne z umową i najważniejsze jak wam działają torrenty, czy nie są przycinane?
marcinbb - 10-03-2010, 13:09

Najważniejsze jest skąd ściągasz te torrenty... jeśli z publicznych trackerów szkoda takiego łącza, jeśli z prywatnych to akurat jeśli chodzi o DL natomiast UL odrobinę przymały ale wystarcza.
Nie wiem jak w Szczecinie ale w Wawie nie mam z tym problemów ( odpukać ) ograniczeniem jest raczej samo wifi które nie przepycha więcej niż 54 Mbit/s czyli około 2.5 MB/s.

misiek122 - 10-03-2010, 14:50

Ściągam tylko i wyłącznie z prywatnych trackerów. Proszę o opinie ludzi nie tylko z prawobrzeża ale ogólnie ze Szczecina, dajcie znać :)
grzesiek325 - 10-03-2010, 15:17

hej
już ci pisałem na PM,z prywatnych leci na prawie full DL


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group