Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - NEOSTRADA I INNE USLUGI TP!

damnian - 29-12-2009, 11:30
Temat postu: NEOSTRADA I INNE USLUGI TP!
Witam, jezel chcecie przedluzyc umowe zmienic albo co kolwiek innego , prosze o info , pomoge , przedluze umowe ,zmienie ale tylko osobom z Gdanska poniewaz potrzebny jest podpis.
mojehadtv - 30-12-2009, 12:00

A kim Ty jesteś, że pomożesz? :)
damnian - 30-12-2009, 19:47

mam osobe w tp ktora chetnie pomoze :)
Niebieski - 31-12-2009, 12:18

ja to chyba nie mogę liczyć na pomoc, wziąłem neostradę z telewizją jakiś czas temu a teraz widzę że są na tą usługę promocję i taniej niż kablówki wychodzi. achh
poziomka - 14-01-2011, 13:39

@niebieski, ale to chyba zawsze tak jest , że w trakcie trwania zawartej umowy wychodzą przez ten czas nowe promocje, oferty. O tyle dobrze, że Tp przed wprowadzeniem obniżek informowało wcześniej o planowanych zmianach. Nie zawsze jest możliwość załapania się, ale na to chyba nie mamy już wpływu.
zabieg2 - 21-01-2014, 09:26

Witam
Podłączę się pod ten temat bo chyba najbliższy pytaniu. Za 1,5 miesiąca kończy się moim rodzicom umowa na neta ( 10 Mb ) . Operator raczej na razie nie pali się z propozycjami (telefon milczy-nie dziwota- w końcu tylko jedna usługa i stacjonarny w stanardzie od wielu wielu lat) . Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość negocjacji ceny, prędkości, długości umowy. Czy jest w orange coś takiego jak DUK w UPC gdzie można by było,zadzwonić i ponegocjować. Ja mam usługi w Upc, stąd przyzwyczajenie do możliwości korzystnego wynegocjowania warunków. Na stronie orange ten sam pakiet jest o 5 zeta droższy i to na 2 lata ( teraz mieli na rok), nie ukrywam że najlepiej żeby pozostał status quo ( te 10 Mb w zupełności im wystarczy). Są jakieś możliwości pozostawienia obecnej ceny, czy pozostaje im tylko przyjęcie warunków oferowanych na stronie orange ( 5 zeta więcej i umowa na 24 m-ce z tą samą prędkością)?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group