Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Forum - jak usunac profil

gumowe_ucho - 27-11-2009, 18:45
Temat postu: jak usunac profil
bo nie chce mi sie szukac ?????
Rafal - 27-11-2009, 19:04

Napisz pw do Administratorów, Jacek, Michał, Anna
gumowe_ucho - 27-11-2009, 19:09

Rafal napisał/a:
Napisz pw do Administratorów, Jacek, Michał, Anna


Dzieki, juz pisze

Jacek - 27-11-2009, 19:19

gumowe_ucho, nie widzę potrzeby kasowania profilu. Tylko dlatego, że dostałeś ostrzeżenie to już koniecznie chcesz zatrzeć ślady?

PS: skasowanie konta nie skutkuje skasowaniem postów użytkownika - czyli nadal przy nich będzie istniał Twój podpis. Jeśli nie chcesz z niego korzystać, nie musisz się logować.

gumowe_ucho - 27-11-2009, 20:13

Jacek napisał/a:
gumowe_ucho, nie widzę potrzeby kasowania profilu. Tylko dlatego, że dostałeś ostrzeżenie to już koniecznie chcesz zatrzeć ślady?

Nie, tylko po prostu nie chce już tutaj wisieć.

PS: skasowanie konta nie skutkuje skasowaniem postów użytkownika - czyli nadal przy nich będzie istniał Twój podpis. Jeśli nie chcesz z niego korzystać, nie musisz się logować.



Nie muszę się logować, to nie jest rozwiązanie - czyli co za trudne dla Adminów hehe ?

Jacek - 27-11-2009, 20:21

Nie, nie za trudne. Po prostu nie widzę sensu wprowadzać zamieszanie.
Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to będziesz dla każdego zakładał inne konto? Uwierz mi - nie widzę żadnego sensu kasowania konta w tym konkretnym przypadku.

gumowe_ucho - 27-11-2009, 20:22

Jacek napisał/a:
Nie, nie za trudne. Po prostu nie widzę sensu wprowadzać zamieszanie.
Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to będziesz dla każdego zakładał inne konto? Uwierz mi - nie widzę żadnego sensu kasowania konta w tym konkretnym przypadku.



Ok, dobrze to niech sobie będzie :) Co mi tam, bo przecież nie chodzi o jakieś tak zacieranie itp. , pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group