Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - przycięte torrenty

Seavolv - 14-08-2010, 23:10

no tak ale na publicznych przy nowosciach lub popularnych plikach potrafi być np. około 130 tyś sedów.
KeFaS - 15-08-2010, 00:07

Seavolv, i dużo leecherów tym samym. Fakt, że niektóre wstawki na publikach działają całkiem sprawnie (o ile trafi się na "szybkich" seederów), ale większość jednak ściąga się wolno. Chociaż wszystko zależy kto jakie rzeczy ściąga i na jakich ludzi udostępniających trafi (tzn. z jakim łączem i jego ograniczeniami w kliencie torrentowym).
Fiorek - 16-08-2010, 22:44

U mnie Fiber 25 torrent smiga az milo.
wl.przemek - 13-08-2011, 08:53

Witam.
Ostatnio zauważyłem taka zależność przy korzystaniu z uTorrent-a.
Przy ściąganiu plików i udostępnianiu gdy ograniczę któreś z nich do mniejszej prędkości to wzrasta mi prędkość tego drugiego i odwrotnie hmm - to jest normalne ?
Ograniczę upload to download prędkości wzrasta i odwrotnie :mrgreen:

terefere - 13-08-2011, 12:37

wl.przemek napisał/a:
Witam.
Ostatnio zauważyłem taka zależność przy korzystaniu z uTorrent-a.
Przy ściąganiu plików i udostępnianiu gdy ograniczę któreś z nich do mniejszej prędkości to wzrasta mi prędkość tego drugiego i odwrotnie hmm - to jest normalne ?
Ograniczę upload to download prędkości wzrasta i odwrotnie :mrgreen:
Oczywiście, że to normalne. Ogranicz upload, a będziesz miał maxa na downloadzie (no chyba, że nie ma wystarczająco seedów i peerów).
valdikrk - 22-10-2011, 10:32
Temat postu: UPC blokuje aż 87% pakietów przesyłanych w sieci BitTorrent
Przeczytajcie poniższy artykuł. Jest to wyjaśnienie naszych problemów z torrentami w UPC.

Link

PawSie - 22-10-2011, 11:16

Szybkie łącza UPC tracą sens, a już zastanawiałem się nad 50 i jednak zostanę przy 25.
petryk - 22-10-2011, 12:11

Przecież to firmy na tym stracą bo ludzie zaczną rezygnować z szybkich łaczy
dla mnie lepiej będę mniej płacił

Daniel - 22-10-2011, 16:52

Ja nie zauważyłem żadnego przycinania. Ściąganie torrentów idzie prawie z pełną prędkością łącza.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group