Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Aster - najtańszy Aster:)

Ritka - 07-09-2009, 15:33
Temat postu: najtańszy Aster:)
Cześć :) !
Jaka jest najtańsza umowa w Aster?? I jakie są okresy zawierania?
Niby na ich stronie jest napisane, że ten pakiet podstawowy jest od 39,90 tylko nigdzie nie mogę znaleźć info odnośnie takich tańszych umów.
Dzięki za odpowiedzi :)
Pozdrawiam :)

kvs - 07-09-2009, 21:16

proponuję udać się osobiście do BOKu i tam się dowiedzieć. To co jest napisane na stronie że pakiet podstawowy od 39,90 oznacza jak podejrzewam, że taka będzie cena jeśli weźmie się pakiet kilku usług jednocześnie...
Niebieski - 17-09-2009, 11:38

To ja sie podepne. Niedlugo sie przeprowadzam do nowego mieszkania i tam moge wziac sobie aster i spraya. Oferty niby konkurencyjne, ale aster jest o wiele bardziej znany. Macie jakies info porownawcze tych ofert?
ANIOŁ - 17-09-2009, 12:15

Niebieski napisał/a:
To ja sie podepne. Niedlugo sie przeprowadzam do nowego mieszkania i tam moge wziac sobie aster i spraya. Oferty niby konkurencyjne, ale aster jest o wiele bardziej znany. Macie jakies info porownawcze tych ofert?


Wystarczy poczytać na stronie...

mgs - 17-09-2009, 21:31

ANIOŁ napisał/a:
Niebieski napisał/a:
To ja sie podepne. Niedlugo sie przeprowadzam do nowego mieszkania i tam moge wziac sobie aster i spraya. Oferty niby konkurencyjne, ale aster jest o wiele bardziej znany. Macie jakies info porownawcze tych ofert?


Wystarczy poczytać na stronie...


Niestety aster nie zamieszcza dokładnych cen promocyjnych. Ostatnio przedłużałem umowę rodzicom i cena końcowa wahała się w zależności od wielkości pakietu, wybranych usług oraz długości umowy.

plu96 - 23-09-2009, 10:09

Niebieski napisał/a:
To ja sie podepne. Niedlugo sie przeprowadzam do nowego mieszkania i tam moge wziac sobie aster i spraya. Oferty niby konkurencyjne, ale aster jest o wiele bardziej znany. Macie jakies info porownawcze tych ofert?


Bierz SPRAY bo tak naprawde ASTER jest o wiele drozszy od SPRAY.

tiolys - 23-09-2009, 15:41

plu96 napisał/a:
Niebieski napisał/a:
To ja sie podepne. Niedlugo sie przeprowadzam do nowego mieszkania i tam moge wziac sobie aster i spraya. Oferty niby konkurencyjne, ale aster jest o wiele bardziej znany. Macie jakies info porownawcze tych ofert?


Bierz SPRAY bo tak naprawde ASTER jest o wiele drozszy od SPRAY.


Zalezy dla kogo.

myszowaty - 25-09-2009, 07:16

Dla każdego. Aster ma dużo wyższe ceny chyba od wszystkich. No, może Multimedia mają wyższe jednak..
tiolys - 25-09-2009, 09:12

Ja za internet (solo) 10Mbps place 80zl :)
plu96 - 25-09-2009, 09:14

W stosunku do UPC tak i tak drogo
tiolys - 25-09-2009, 10:21

A po co porownywac UPC do ASTER skoro maja malo terenu wspolnego?


Zreszta UPC ma szybsze lacze a Aster ma stabilniejsze.

plu96 - 25-09-2009, 10:22

Porownanie bylo pomiedzy ASTER a UPC i tyle
myszowaty - 25-09-2009, 22:13

Polemizowałbym nad tą stabilnością. Jeśli chodzi o Aster to ciągle przerywa mi połączenie.
tiolys - 25-09-2009, 22:38

Wiec prawdopodobnie musisz miec wymiane modemu. Jak sobie nie zadzwonisz i sie nie umowisz to nikt tego za ciebie nie zrobi.
plu96 - 25-09-2009, 22:41

Ze stabilnoscia ASTER w sumie jest wszystko OK u mnie tylko szkoda, ze nic nie robia zeby przyspieszyc. Teraz bardziej sie skupili nad VOD, co UPC jeszcze nie ma i pewnie chca nalapac dzieki temu klientow, zwiazac umowa na 2 lata i dalej co???

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group