Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - Wysoki choke/ping w Counter Strike 1.6 [nietypowe]

dzidek - 31-05-2009, 19:36
Temat postu: Wysoki choke/ping w Counter Strike 1.6 [nietypowe]
Mam nietypowy problem. Do wczoraj wszystko smigalo bardzo ladnie, nie mialem zadnych problemow z netem. Ale dzis gdy proboje wbic na jakikolwiek serwer CS to ping mam duzo wyzszy (srednio o 10-20ms, ale na niektorych serwach ponad 100).
Sprawa jest o tyle dziwna, ze nie przeprowadzalem zadnych zmian, ani z kompem ani z CS.
Dodatkowo jak pinguje te serwery przez WinMTR to pokazuje mi na przyklad ping ~15, ale jak wchodze do gry to mam ping mam juz 100ms i choke 100...
Znajomy zaklada ze cos blokuje mi udp. Ale co, jak i czemu tak nagle to nie mam pomyslu.
Modem i komp restartowny.
System czysty od wirusow.
Mam internet turbo 15/1.

Ktos ma pomysl co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy? I przede wszystkim jak powrocic do normalnosci?

Marek - 31-05-2009, 20:57

Cytat:
Dodatkowo jak pinguje te serwery przez WinMTR to pokazuje mi na przyklad ping ~15, ale jak wchodze do gry to mam ping mam juz 100ms i choke 100...
Znajomy zaklada ze cos blokuje mi udp. Ale co, jak i czemu tak nagle to nie mam pomyslu.
mtr testuje połączenie właśnie przy pomocy pakietów udp
Koniq - 19-06-2009, 15:44

Jak dla mnie skopałeś coś z configiem albo Ci się sam zrestartował.Radze ustawić "rate" zależnie od łącza na którym grasz :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group