Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Aster - Brak internetu w bloku a podpiecie sie do sieci

Kronin - 21-03-2009, 23:51
Temat postu: Brak internetu w bloku a podpiecie sie do sieci
Witam,
W mojej klatce nie ma dostępu do internetu aster, możliwe jest tylko podłączenie TV cyfrowej która oczywiście mam, aster twierdzi ze jest nie opłacalne podpięcie mojej klatki do internetu ze względu ze mieszkają prawie sami emeryci... Moje pytanie jest takie czy istnieje możliwość podciągnięcia kabla do mnie z obok klatki gdzie jest internet no mój koszt czy coś w tym stylu ?

kvs - 22-03-2009, 02:05

To bardzo ciekawe co piszesz, a na klatce obok internet jest ? Co to za budynek ?
Kronin - 22-03-2009, 08:12

No to jest stara kamienica, i w klatce obok jest internet a w mojej nie ma, blok jest takim blizniakiem wiec moge sie przebic przez sciane na druga klatke i stąd moje pytanie czy takie cos jest do wykonania i czy idzie sie dogadać z aster... ?
kvs - 23-03-2009, 17:40

Raczej to nie przejdzie.
west - 24-03-2009, 16:59

Trochę to dziwne jak jest cyfrówka a nie ma netu.Do cyfrówki musi być sieć zmodernizowana z kanałem zwrotnym. Sprawdź to dokładnie na ich stronie.
Kronin - 24-03-2009, 22:19

Sprawdzałem, dzwoniłem i wszedzie to samo, "Nie jest przewidziana usługa internetu w mojej klatce" i tyle... :(
kvs - 26-03-2009, 18:26

west napisał/a:
Trochę to dziwne jak jest cyfrówka a nie ma netu.Do cyfrówki musi być sieć zmodernizowana z kanałem zwrotnym

Nic podobnego. Kanał zwrotny potrzebny jest do VOD-a

dziabaq - 02-04-2009, 16:55

Dogadaj sie z kimś z tamtej klatki. Zróbcie sobie sieć "osiedlową" czy linternet od niego dzielony do ciebie.

Ty mu zapłacisz ileś tam ( dogadacie się )

Jak ci się opłaci to tak zrób - jak nie to kup sobie Neostradę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group