Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Aster - Czy firma ASTER jeszcze istnieje ?

dziabaq - 14-01-2009, 18:10
Temat postu: Czy firma ASTER jeszcze istnieje ?
Witajcie,

Na mojej Grudniowej fakturze widnieje informacja że zalegam z kwotą 116zł + bieżąca faktura do zapłaty w wysokości 118zł ( kilka ostatnich faktur też opiewało na kwotę 118zł )
Skąd więc zaległość na inną kwotę niż przychodzą faktury???

Próbowałem więc zadzwonić na infolinię do działu rozliczeń, ale tam w ogóle nikt nie odbiera. ( telefony o różnych porach dnia, czekałem 10-15min słuchając reklam, po czym się rozłączałem )

31.grudnia wysłałem więc fax z reklamacją. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi.

Tam chyba wszyscy poumierali?? Jest jeszcze taka firma jak Aster?

Poczekam jeszcze do końca stycznia a później wyśle im list polecony, z potwierdzeniem odbioru. Jak nie zareagują to wypowiem umowę...

:evil:
:evil: :evil:

Rafal - 14-01-2009, 18:42

A drogą mailową próbowałeś ?
dziabaq - 15-01-2009, 07:47

Maili to już w ogóle nikt nie czyta.

Swoją drogą uważam że to skandal :!:

banczi - 03-02-2009, 18:49

Mi się skończyła umowa w październiku, więc podnieśli mi abonament z ok. 130zł na 155zł. Od stycznia znów mi podnieśli, tym razem na ponad 190zł. Po rozmowie z konsultantką zaproponowali mi cenę 170zł za net 3mbit i tv cyfrową.
Właśnie wysłałem faxem rezygnację z ich usług i zamówiłem UPC.
To co Aster wyprawia to skandal!
Żeby tak traktować klienta, płacącego od ponad 6 lat rachunki po 130zł...

mariausia - 22-02-2009, 00:14

teraz jest promocja 2 lata okolo 70 zl za net + TV (instalacja kosztuje ze 45 zl)

a z telefonem taka sama cena pare zl drozej tylko (chociaż telefon to nie wiem jakie ma taryfy czy sa minuty gratis jakieś)

Anna - 25-02-2009, 13:25

Faktem jest, że dodzwonić się na partyline do kogoś żywego jest w sumie niemożliwe. Próbuję już od miesiąca, ale dzwoniąc z komórki po 20 minutach zwykle szlag mnie trafia i odkładam słuchawkę. Może mogłabym zadzwonić z ich stacjonarnego, ale jak to zrobić, skoro nie da się dodzwonić i zamówić?...
kvs - 10-03-2009, 14:00

Najlepiej dzwonić w porannych godzinach 7-10:00 bądź wieczorem po 22:00.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group