Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - Problem z grami online

foxhunt84 - 18-09-2008, 17:24
Temat postu: Problem z grami online
Witam

Probowałem dzisiaj dla rozrywki zagrać w stara gierke Rainbow Six, albo Heroes of Might and Magic. I nie moge ani hostowac, bo kumpel nie moze ise podlaczyc, ani ja do niegoni moge sie podlaczyc.

Mam sobie chello.
Kupilem w upc wifi, podlaczylem do siebie ten router i modem. I na laptopipe jest bezprzeowdowy internet z jego wbudowanej karty sieciowej. Na drugim komputerze stacjonarnym tez bezprzewodowo za pomoca tej karty co mi dali z upc jest podlaczony komputer. Tak wiec moj jest glowny i z tego dw akomputery bezprzewodowa ciagna neta.

Ja jestem zielony w tych sprawach. Dlaczego nie mgoe grac? Co mam napisac jeszcze zeby rozjasnic sprawe? wiem ze gra rainbow six dziala na porcie 2346. Tam w ustawieniach routera tez widzialem takie porty w czyms. Nie wime nei znam sie na tym.

Prosze o pomoc..

Pozdrawiam
Tomek

mysticperson - 25-03-2010, 19:21

Musisz odblokować porty... http://portforward.com/
Możesz też spróbować włązyć DMZ, na routerze

Precelos - 25-03-2010, 20:02

masz pewnie thomsona

wiec logujesz się do panelu
później klikasz
Advanced
i wybierasz
DMZ Host

dodajesz swoje wewnętrzne ip

jeśli go nie znasz to
start uruchom wpisujesz cmd
później
ipconfig /all

i tam bedzie napisane jakie masz ip (192.168.0.x)

Lukasz - 25-03-2010, 21:23

Myślę, że foxhunt84 w ciągu prawie póltorej roku do czasu otrzymania odpowiedzi, jakoś sam zdołał poradzić sobie z tym problemem, zwłaszcza, że ostatnio na forum nie bywał :P
Precelos - 25-03-2010, 22:30

hehehehe
nawet nie popatrzylem wyzej niz post kolegi
pewnie sobie poradzil :d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group