Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Licznik pobranych danych - I znów brawa dla chello!

xar - 08-06-2008, 15:27
Temat postu: I znów brawa dla chello!
Nie wiem czy w dobrym dziale to dałem, ale mam problem a mianowicie od dzisiaj mam jakiś problem ze ściąganiem plików z obojetnie jakiej strony, biorę zapisz i tak dalej sciąga różnie np 10 % i jak patrze to tak jakby pobieranie się zawiesiło i jest tak dosłownie wszędzie nie wiem co zrobić :mad: pierw transfery obnizone o 80 % niż zwykle a tera ku*** do tego wszystkie pliki przy sciaganiu przerywa :!: :!: ja pie****e czy oni nic nie potrafią zrobić dobrze :?:

PS. Przekroczylem 22 GB pobranych danych a jestem na starym chello light 4 Mbit może to dlatego, ale przecież nie ma limitów!

Shatyn - 08-06-2008, 18:16

A zadzwoniłeś na partyline ?
dopesc - 08-06-2008, 19:01

A ja dla odmiany pochwale UPC.

1.Byla awaria. Zadzwonilem na partyline i powiedzili ze usuna ja do godziny 19
Juz o 16 mialem spowrotem uslugi.
2.Dodali nowe kanaly Polsat sport HD Polsat News.

Mysle ze trzeba rowniez dostrzegac plusy a nie tylko ich palowac.
Kiedy zasluguja to lac a jak sie staraja to chwalic !

Marek - 08-06-2008, 19:56

Cytat:
1.Byla awaria. Zadzwonilem na partyline i powiedzili ze usuna ja do godziny 19
Juz o 16 mialem spowrotem uslugi.
Gdyby powiedzieli, że usuną o 23 a usunęli 6 godzin przed tym terminem to czy cieszył byś się 2 razy bardziej ?
dopesc - 09-06-2008, 00:58

natura POLSKA tylko nazekac.
Mayek - 07-07-2008, 21:34
Temat postu: Re: I znów brawa dla chello!
xar napisał/a:
Nie wiem czy w dobrym dziale to dałem, ale mam problem a mianowicie od dzisiaj mam jakiś problem ze ściąganiem plików z obojetnie jakiej strony, biorę zapisz i tak dalej sciąga różnie np 10 % i jak patrze to tak jakby pobieranie się zawiesiło i jest tak dosłownie wszędzie nie wiem co zrobić :mad: pierw transfery obnizone o 80 % niż zwykle a tera ku*** do tego wszystkie pliki przy sciaganiu przerywa :!: :!: ja pie****e czy oni nic nie potrafią zrobić dobrze :?:

PS. Przekroczylem 22 GB pobranych danych a jestem na starym chello light 4 Mbit może to dlatego, ale przecież nie ma limitów!


Kolego, a nie pomyślałeś, że możesz mieć coś z komputerem?? czy to że zatrzymuje Ci się ściąganie a internet działa jest problemem po stronie UPC?? zastanów się troszkę nim będziesz się denerwować, bo szkoda Twoich nerwów...a możesz pewnie problem rozwiązać od ręki. Sprawdź na innej przeglądarce, wyłącz firewalle/antywirusy. Podepnij innego kompa do modemu i sprawdź a później się wkurzaj na operatora. Nie bronię UPC, ale najlepiej znaleźć winnego bez diagnozy po swojej stronie.

Nie ważne jakiego masz Light'a (teraz Turbo), usługi te nie mają już limitów pobierania danych.

mortex - 07-07-2008, 22:23

Kolega terminator dobrze mówi ;) , ale chyba xar ochłonął i wszystko Mu działa OK.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group