Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Forum - Błąd w funkcjonowaniu forum

litwinczuk - 01-04-2008, 22:14
Temat postu: Błąd w funkcjonowaniu forum
Otrzymałem komunikat:
Cytat:
Nie możesz juz zmienić swojego postu. Post można zmieniać przez 120 minut, Od momentu jego wysłania

Kliknij Tutaj aby zobaczyć swoją wiadomość

Kliknij Tutaj aby powrócić na forum


powód? dodałem dopisek do staaarego (swego) posta. Brak możliwości edycji - chciałem coś zmienić.

Jacek - 01-04-2008, 23:54

Jaki w tym jest błąd? Treść komunikatu powinna być prosta do zrozumienia.
Ponieważ niektóre złośliwe osoby edytowały swoje posty i kasowały z nich treść (pozostawiając tylko śmieci), dlatego zostało włączone ograniczenie polegające na tym, że po 2 godzinach od napisania chwili postu nie można go już zmienić.

Jeśli rzeczywiście musi on być zmieniony, napisz (tutaj w tagu [mod] lub do mnie na PW/email). Któryś z administratorów lub moderatorów poprawi go.
Jeśli możesz w nowym poście skorygować poprzednią treść - to użyj tej metody.

Jeśli kilka osób będzie uważało, że czas 2 godzin jest zbyt krótki, również wysłucham ich komentarza. Aczkolwiek w chwili ustawiania tego ograniczenia kilka miesięcy temu była to rozsądna wielkość i do tej pory nie było komentarzy na ten temat.

litwinczuk - 06-04-2008, 05:17

Ale Ty nie rozumiesz problemu i tego, co chcę Ci przekazać!

Jacek napisał/a:
Jaki w tym jest błąd? Treść komunikatu powinna być prosta do zrozumienia.
(...)zostało włączone ograniczenie polegające na tym, że po 2 godzinach od napisania chwili postu nie można go już zmienić.


Edytowałem STAREGO posta. Coś tam zmieniłem.
I chciałem poprawić coś - minutę później. Niestety nie mogłem.
Wcale nie czekałem 2h.

Jacek - 06-04-2008, 12:38

litwinczuk napisał/a:
Edytowałem STAREGO posta

Prawdopodobnie masz na myśli ten post: http://forum.mediaswiat.p...p?p=31662#31662
Napisałeś go 06-04-2007. 1 kwietnia 2008 w tym samym temacie napisałeś kolejną odpowiedź (ponieważ poprzednia wypowiedź należała do Ciebie, posty zostały połączone), lecz data napisania postu nie zmieniła się (nadal jest to kwiecień 2007 roku).
Dlatego system nie pozwala na jego edycję.

Napisałem tam post, żeby nie połączył treści. Fragment Twojej wypowiedzi wysłałem Ci na PW (skopiuj ją i napisz w tamtym temacie ponownie).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group