Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - Emule problem z kad networkiem

GodKiller - 10-02-2008, 17:38
Temat postu: Emule problem z kad networkiem
Witam mam problem z kadem w emulu pisze że jest firewalled a firewalla mam wyłączonego ktoś wie co jeszcze może z tym być nie tak? mam internet bezprzewodowy wi-fi i internet chello light
Marek - 10-02-2008, 19:00

port do kademili musisz sobie forwardować w ruterze (jest potrzebny niezależny dodatkowy port poza 2 portami sieci edonkey, w sumie musisz mieć przekierowane 3 porty o ile dobrze pamiętam bo dawno nie korzystałem 2 udp i 1 tcp, ich numery możesz sobie ustawić w konfiguracji osiołka)
GodKiller - 11-02-2008, 12:54

A jak mam ten 3 port przekierować? nie mam dostępu do żadnych opcji routera
Marek - 11-02-2008, 13:06

Niestety nie wiem jaki masz ruter, zajrzyj do instrukcji jaką napewno dołączyli do rutera, tam powinno to być opisane ze szczegółami,
Albo napisz na forum jaki dokładnie masz ruter (firma i model) to może znajdzie się ktoś kto ma taki sam i podpowie jak to się robi.

GodKiller - 11-02-2008, 18:48

Router mam wpn824 v2 i jest płyta do routera ale nie idzie jej zainstalować bo ona jest do połączenia ethernet a ja mam wi-fi
Astral699 - 19-10-2008, 21:23

sorry ze sie tak podlaczam pod teamt
czy wie ktos moze vczy teraz kad dziala i lista serwerów ?
zainstalowalem emule 0.49 scar angel mod i z niczym mi sie nie łączy. nie wiem czy ja cos robie zle, czy po prostu osiol teraz nie dziala.
porty przekierowane, 4661, 4662 upc, 4672 udp.

jakies pomysły ?

seven of nine - 10-01-2010, 17:14

W tej chwili chyba znowu cos robia,bo od rana mam w Emulu Low ID i w ogole nie chce mi sie podlaczyc Kad.Odlaczalam juz Avasta,Firewalla,podmienialam pliki Nodes i do tego momentu nic sie nie zmienilo.Jak bedzie tak jutro ,to chyba oszaleje. :evil:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group