Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne usługi telefoniczne - Bramka Linksys PAP2T

Martinesss - 21-01-2008, 21:48
Temat postu: Bramka Linksys PAP2T
Witam !

W wielu miejscach w internecie można przeczytać, że jest to najbardziej popularny model bramki funkcjonalny i wiele innych...

Interesuje mnie, czy jest to urządzenie dobre jak na swoją cenę (130 złotych) i czy jeśli podłącze je do swojego modemu Webstara to czy wtedy ta bramka rozdzieli mi sygnał internetowy na komputer i na telefon ?! teraz o ile dobrze kojarzę mam internet Sprint (2 Mb/s)

Józek - 21-01-2008, 22:41
Temat postu: Re: Bramka Linksys PAP2T
Martinesss napisał/a:
Witam !

W wielu miejscach w internecie można przeczytać, że jest to najbardziej popularny model bramki funkcjonalny i wiele innych...

Interesuje mnie, czy jest to urządzenie dobre jak na swoją cenę (130 złotych) i czy jeśli podłącze je do swojego modemu Webstara to czy wtedy ta bramka rozdzieli mi sygnał internetowy na komputer i na telefon ?! teraz o ile dobrze kojarzę mam internet Sprint (2 Mb/s)


Nie rozdzieli. Jest to bramka bez routera. Musisz mieć router, albo jeżeli używasz tylko jednego kompa, kup bramkę z routerem, np. Linksys SPA2102.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group