Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - Mam problemy z wszelkimi grami online.

MarcinFordon - 29-10-2007, 16:38
Temat postu: Mam problemy z wszelkimi grami online.
Od niespełna 3 miesięcy nie mogę po prostu grać w gry online. Co jakiś czas (Bywa różnie czasem raz na 1h,2h albo rzadziej. Jednak zawsze pare razy dziennie) wyrzuca mnie z tych gier. Za pomocą "ping -t onet.pl" zacząłem sprawdzac swój ping i freezy lub kicki w grach online pokrywają się z upłynięciem limitu czasu żądania.
Jeżeli się to przyda to używam chello 512 i jestem z Bydgoszczy.
Chciałbym prosić Wasz wszystkich o pomoc, co moge zrobić aby to zmienic :)

ursus - 30-10-2007, 20:26

Zmień operatora

pozdr

ursus

ANIOŁ - 30-10-2007, 22:21

Dziś grałem prawie 4 godziny w MU Online bez problemowo, ale czytam że wszscy maja niby klopoty z grami na chello , wiec nie wiem... :)
Marek - 30-10-2007, 23:18

Też sobie dzisiaj trochę pograłem i żadnych problemów, ale może być różnie w różnych miastach.

MarcinFordon, sprawdź przy pomocy mtr albo innego podobnego narzędzia co jest przyczyną problemu i jeśli jest to wina chello powiadom serwis i złóż reklamację a jeśli wina tej drugiej strony zawiadom administratora serwera na którym grasz.

Bodziu - 11-02-2008, 12:02

UPC upgradowalo servery i ich siec - zaczela sie nowa era problemowz grami online.
Ja gram W eve online i od konca padziernika mam ciagly problem z rozlaczaniem od servera. Z tego co sie orientuje wielu moich kolegow nie tylko z Bydgoszczy (gdzie mieszkam) maja problemy z grami online na chello - gry takie jak WoW Enemy Territro Quake wars czesto traca polaczenia z serwerami
Szczerze odradzam tego operatora.

TheMichal - 22-02-2008, 15:30

Mam chello od kilku lat i nie przypominam sobie, aby mnie kiedykolwiek rozłączyło (chyba, że z winy serwera na którym grałem). Nawet jak były te jazdy z pingami, to jedynie były lagi, ale disconnect nigdy.
eLBeG - 03-07-2015, 02:13

Sprawdź może czy zainteresowani jeszcze żyją? Siedem lat, to kopa czasu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group