Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja Aster - Rozdzielanie sygnału

razgriz - 25-10-2007, 19:25
Temat postu: Rozdzielanie sygnału
Witam
Czy w aster można rozdzielić sygnał TV na dwa odbiorniki. I jak wygląda telewizja cyfrowa - czy wtedy dostaje się dekoder tylko na jeden telewizor i sygnał analogowy nie działa ? Czy można na jednym telewizorze mieć cyfrowo przed dekoder, a na drugim analogowo przez kabel ?

clarkkent - 25-10-2007, 19:30

razgriz napisał/a:
Witam
Czy w aster można rozdzielić sygnał TV na dwa odbiorniki.


Tak.

razgriz - 25-10-2007, 20:40

Ale legalnie ? I czy może być tak, że w jednym tv jest dekoder i pakiet cyfrowy a w drugim odbiorniku zwykły sygnał analogowy ?
clarkkent - 25-10-2007, 21:43

razgriz napisał/a:
Ale legalnie ?


Legalnie.

kvs - 25-10-2007, 22:42

TV cyfrowej nie bardzo się da rozdzielić na kilka odbiorników. Tzn można od ciężkiej biedy, ale będzie to wyglądało tak że na kilku odbiornikach będzie trzeba oglądać ten sam kanał z dekodera.
razgriz - 26-10-2007, 16:37

Wiem że cyfrowej się nie da, bo potrzebny jest dekoder do niej. Mam tylko pytanie - mam 2 telewizory. Czy jeśli zamówi się usługę cyfrową to na drugim telewizorze z drugiego kabla będzie można odbierać sygnał analogowo ? Że w jednym telewizorze jest dekoder i cyfrowa jakość a w drugim brak dekodera i leci po kablu tradycyjnie.
Neo10 - 26-10-2007, 22:23

Da się trzeba tylko dać rozdzielacz przed dekoderem ;]
snikers - 26-01-2008, 21:27

Mam 3 odbiorniki TV chce zamowic aster pakiet analogowy czy jak zainstaluja mi na 1 odbiornik to pozniej bede mógł rozdzielic z tego na kolejne 2 odbiorniki przy tym ze nie bedzie tak ze ktos przełaczy na 1 kanał i na tych 2 pozostałych tv bedzie ten sam kanał?? w Krakowie z tego co iem jest 55 kanałów analogowych czy ktos wiec ile dokładnie ich jestb obecnie ??
clarkkent - 27-01-2008, 03:11

snikers napisał/a:
czy jak zainstaluja mi na 1 odbiornik to pozniej bede mógł rozdzielic z tego na kolejne 2 odbiorniki


Tak.

snikers napisał/a:
przy tym ze nie bedzie tak ze ktos przełaczy na 1 kanał i na tych 2 pozostałych tv bedzie ten sam kanał??


Nie będzie tak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group