Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Instalacja i udostępnianie łącza - Konfiguracja w xp

pool - 26-03-2005, 15:10
Temat postu: Konfiguracja w xp
Prosze o konfiguracje krok po kroku chello przez modem Motorola przez Ethernet w windows XP bo nie moge sobie poradzic.
Dziekuje

zwierzak_krak - 26-03-2005, 15:24

http://www.faq-chello.prv.pl/ wejdz do działu konfiguracja
ALF - 26-03-2005, 15:29

Niczego nie trzeba konfigurować.Wystarczy podłączyć i powinno działać.
toyak02 - 26-03-2005, 16:11

kiedyś Upc dało na stronie dokładną instrukcje konfiguracji po XP chello przez ethernet -11 stron pdf`a. Teraz gdzies to znikneło, ale mam na dysku. Jezeli trzeba - to daj znac, podeślę mailem.
SiNuS - 26-03-2005, 16:55

ALF napisał/a:
Niczego nie trzeba konfigurować.Wystarczy podłączyć i powinno działać.

O ile masz już połączenie sieciowe ustawione na DHCP 8)

pool - 26-03-2005, 17:26
Temat postu: xp
toyak02 napisał/a:
kiedyś Upc dało na stronie dokładną instrukcje konfiguracji po XP chello przez ethernet -11 stron pdf`a. Teraz gdzies to znikneło, ale mam na dysku. Jezeli trzeba - to daj znac, podeślę mailem.


Moge prosci o przyslanie bardzo jest mi to potrzebne mail: piatekp@wsisiz.edu.pl

Diezki

toyak02 - 26-03-2005, 18:18

poszło. Może się przyda.

edit: poszło jeszcze raz :mrgreen:

pool - 30-03-2005, 11:53
Temat postu: konf w xp
Dzieki zapoznalem sie z instrukacja ale tak jak myslalem wszystko dobrze ustawilem.

Mam pytanie do wszystkich: czy w chello internet jest przypisany do Mac Adrsu karty sieciowej teraz podlaczam na innym PC.Moze w tym jest problem?


toyak02 napisał/a:
poszło. Może się przyda.

edit: poszło jeszcze raz :mrgreen:

Jacek - 30-03-2005, 12:11

pool, głowy sobie uciąć nie dam, ale ostatnio internet jest przypisany do MAC adresu modemu (a nie karty sieciowej). Stąd podłączając pod inny system/komputer nie powinno być żadnych problemów.

Przy okazji, mógłyś napisać nam co rozumiesz pod pojęciem
pool napisał/a:
bo nie moge sobie poradzic

W czym jest problem? Co nie działa? Im więcej szczegółów podasz, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś Ci pomoże.

Jacek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group