Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Licznik pobranych danych - błędne działanie licznika

mjez - 16-03-2007, 08:39
Temat postu: błędne działanie licznika
Witam.
Posiadaczy chello easy pytam , czy i nich prawidłowo pracuje licznik zliczający pobrane dane. Jest dziś 15 a u mnie pokazuje 1600 MB a powinno być więcej.czy może to być spowodowane ze nieraz podłączam drugi komputer i zmienia się wtedy adres ip i nieprawidłowo zlicza dane sciągnięte ?
Pozdrawiam

narkoman - 16-03-2007, 09:03

nie jest to spowodowane zmiana kompa i adresu ip, widac licznik mial jakies awarie i nie naliczyl danych, jesli nie podniesie sie do takiego poziomu na jakim powinien mniejwiecej byc w ciagu powiedzmy 24h to mozesz sie cieszyc tylko ;)
Premier - 16-03-2007, 11:12

Po zniesieniu limitu danych nawet nie odpalam teraz licznika :D
mjez - 18-03-2007, 20:30

No i jak nikt nie zauważył ze licznik nie zlicza prawidłowo? U mnie nadal coś nie tak?
skkf - 18-03-2007, 21:23

Teraz się średnio przejmuję licznikiem, ale masz rację, u mnie jest 4 gb mniej, niż powinno być w download. (dzisiaj nic nie ściągałem, więc nie ma na to wpływu odświeżanie licznika).
lapin - 18-03-2007, 21:28

ja ostatniej nocy sciagnalem 1,4GB i mi tego nei naliczylo (tak mi sie zdaje).
buzek - 18-03-2007, 21:53

zobaczysz to dopiero jutro rano.
mjez - 19-03-2007, 11:02

No i od wczoraj licznik nawet nie drgnął.Nie wiem czy się cieszyć bo jak nagle zliczy wszystko to będzie klapa a do końca miesiąca jeszcze daleko ;)
cuxxx - 19-03-2007, 11:45

Ja mam Classica i w ciagu paru dni ściągnąłem przeszło 16GB a na liczniku widnieje 12. :lol:
lapin - 19-03-2007, 12:42

buzek napisał/a:
zobaczysz to dopiero jutro rano.

zle napisalem :D

Licznik powaznie stoi - jezeli wierzyc NetLimiterowi, to w tym miesiacu sciagnalem 23GB, a na liczniku mam 15GB.

Moze zaczeli go po prostu wylaczac :) , moze i easy'owcom sie upiecze, bo patrzac na ostatnie ogloszenie chello light 3Mbps z tematu o przyspieszeniu chello, to nasz dostawca jest troche roztrzepany :D

mjez - 19-03-2007, 13:07

Oby nie ruszył razem ze zliczeniem moim "marzeniem" jest podwyższenie uploaudu a nie zniesienie limitu.Kiedyś miałem symetryczne łącze w crowley-u to było coś tylko pomarzyć teraz trzeba się z kasą liczyć bo są ważniejsze wydatki w życiu :sad:

26-03-2007
No i dalej nie zlicza prawidłowo według netlimiter-a powinni mnie już przyciąć :D

Grzechu - 30-03-2007, 10:19

To jest standardowa awaria chello, ja tez tak miałem i to zdarzało się co miesiąc. Najlepiej nie dzwoń na partyline, bo tylko pieniądze stracisz czekająć na konsultanta i odsłuchując spamu z autoreklam. Poślij do nich maila z danymi abonenta i podaniem o naprawienie licznika.
narkoman - 31-03-2007, 00:39

Grzechu napisał/a:
To jest standardowa awaria chello, ja tez tak miałem i to zdarzało się co miesiąc. Najlepiej nie dzwoń na partyline, bo tylko pieniądze stracisz czekająć na konsultanta i odsłuchując spamu z autoreklam. Poślij do nich maila z danymi abonenta i podaniem o naprawienie licznika.

sorry, ale czy Ty sie dobrze czujesz ? majac limit ma pisac ze licznik nie dziala i za malo nalicza? moze jescze od razu niech pisze ze powinni juz przyciac a ciagle dziala normalnie?

lapin - 31-03-2007, 00:59

Grzechu napisał/a:
Poślij do nich maila z danymi abonenta i podaniem o naprawienie licznika.

buahahahah jakto przeczytalem to mi oczy wyskoczyly :D Gratki za post roku :D

mjez - 31-03-2007, 21:07

No dziś to już chyba stanął na całego bo nawet datę błędnie pokazuje.Przekroczyłem magiczne 10 GB i nie przycięli (musiałem się postarać aby tyle naciągnąć) i sprawdzić czy mnie przytną :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group