Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Licznik pobranych danych - Limit

Wepster - 03-12-2006, 18:11
Temat postu: Limit
Mam pytanie czy ten limit to jest na 1 miesiac i od nowego miesiaca mam od nowa naliczanie bo to raczej bezzsensu jest miec 60gb na caly okras umowy i to troszeczke nielogiczne.
Caney - 03-12-2006, 18:47

Jest to limit miesięczny :!:
kubas33 - 03-12-2006, 19:17

ale dobra wiadomość :!: dla użytkowników chello plus,
że od grudnia limit został zniesiony :mrgreen:
to informacja potwierdzona wczoraj na infolini
i za ich zgodą do wpisu na tym forum.

a ja już myślałem , że jaja sobie robili w marketingu

pzak - 03-12-2006, 23:38

Czy to jest na pewno potwierdzona informacja??
Na pewno cię w ciula nie robili??
Bo zastanawiam się nad włączeniem kilkunastu dużych torrentów :D

Bethrezen - 04-12-2006, 08:22

Dobrze bybyło... Ktoś moze to potwierdzić?
kubas33 - 04-12-2006, 08:32

Bethrezen napisał/a:
Dobrze bybyło... Ktoś moze to potwierdzić?



najlepiej :idea: poprzez :arrow: 9480 i po bólu :P


pozdrawiam

cedrus - 04-12-2006, 18:39

Dzwoniłem pod 9480 i potwierdzili - limitu już nie ma - powiedzieli, że informaja jest na stronie i faktycznie jest tutaj
Jacek - 04-12-2006, 18:55

O ile pamiętam, to na tej stronie nie ma już limitu dla plusa od dość dawna.
Natomiast pod 9480 dostaniesz taką informację, jaką chcesz usłyszeć. Jedna osoba informuje, że limitu nie ma, druga że limit nadal obowiązuje do końca grudnia.

Dru - 04-12-2006, 19:14

Moze ktos potwierdzic ze limity na plusa juz zniesione? Np ktos kto przekroczyl 66% i nie dostal maila lub 50GB i go nie obcieli? :D I nie mowcie ze za szybko bo mi juz sie raz zdazylo 30GB w 24h sciagnac :P
dopesc - 05-12-2006, 06:28

Przestancie za przeproszeniem dostawac sraczki.

Ludzie nie sciagniecie teraz to sciagniecie za pol miesiaca. Boze teraz wszystkie dzieciuchy rzuca sie na sciaganie a cala siec bedzie lezala .Bedzie pelno awari. Nie wspomne juz o pngach w grach. Wio sciagac wsszzystko bo zniesli limit.
Debilizm. :evil:

A potem placz bo mam w grach pingi 200 albo sciaga mi tylko 4 mbity anie 5 .


ZzZZzZzZ :roll:

pzak - 05-12-2006, 12:44

za pol miesiaca to bede w domu na swięta
nie wiem jak łączę u ciebie ale ja przy sciaganiu 500kB/s mam pingi w bf'ie w okolicach 60ms na zagranicznych serwach...
więc nie wiem do czego pijesz

dopesc - 05-12-2006, 13:15

Do tego ze za bardzo sie ekscytujecie. Dostajecie wrecz przyslowiowej "sraczki"

Co miesiac ten sam temat "kiedy wylacza mi limit?" , "Dlaczego jestem nadal przyciety?"

Cytat:
Czy to jest na pewno potwierdzona informacja??
Na pewno cię w ciula nie robili??
Bo zastanawiam się nad włączeniem kilkunastu dużych torrentów


No stary a jak wlaczysz teraz to co umrzesz ? zabija cie? kare ci dolicza ?

Pozatym jesli kazdy taki mega ssacz wlaczy mega dze torrenty bo nie ma limitu wiec hulaj dusza to juz nie bedziesz mial pingu 60 bo nie bedziesz mial wogole netu.

Dru - 05-12-2006, 17:19

dopesc: 50GB to dla mnie malo poniewaz mamy to lacze zamontowane w stancji gdzie mieszka nas paru...dokladnie 5. I teraz mi powiedz czy 10GB na miesiac by Ci wystarczylo? (zakaldajac ze w miesiacu wyjdzie pare odcinkow dobrych seriali, jakies ze 2 filmy, troche grania w gry online, radio z neta, filmiki z YouTube i podobnych stron, itp...)
Edit: Ja np od juz chyba od 2 miesiecy poluje na serial Firefly ale limit mi w tym przeszkadza...
A i skoro znosza limity to raczej licza sie z tym ze ludzie juz nie beda sie ograniczac do 50GB. Zreszta Plusa az tyle osob nie ma.
A i jeszcze jedno: Od kiedy (ponad rok temu) chcielismy net w chello to chcielismy Ultra...ale skoro nie bylo i dalej nie ma to ciagle mamy Plusa.

pzak - 06-12-2006, 02:25

szkoda słów... :/

nie musisz korzystać ze zdjętego limitu (jak już zdejmą), nikt ci nie każe...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group