Forum MediaSwiat
Niezale¿ny wortal informacyjny Media¦wiat - wszystko o us³ugach dostêpu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne firmy - Co dla was by³o najwa¿niejszym wydarzeniem na rynku tvk/sat?

Michal - 03-12-2006, 11:59
Temat postu: Co dla was by³o najwa¿niejszym wydarzeniem na rynku tvk/sat?
Co dla was by³o najwa¿niejszym wydarzeniem 2006 roku na rynku telewizji kablowych i satelitarnych ?

Moje propozycje:

1. Uruchomienie platformy "n",
2. chello plus bez limitu w UPC (prawdopodobnie na gwiazdkê) ;) ,
3. Zmiana w³a¶ciciela grupy ASTER,
4. Mo¿liwo¶æ przeniesienia numeru do UPC,
5. Decyzja o konieczno¶ci rozdzielenia przez TPSA neostrady i telefonu.

Caney - 03-12-2006, 12:45

My¶lê ¿e jednak powolne wprowadzanie technologi HD, czyli pojawienie siê ''platformy n''
Rafal - 03-12-2006, 12:46

moze ogolnie zmiana limitow ? a ni tylko plus :P
Grzesiek - 03-12-2006, 16:05

1. Mo¿liwo¶æ przeniesienia numeru do UPC
2. chello plus bez limitu na gwiazdkê ;)

pc486 - 03-12-2006, 21:56

jedynym wydazeniem ze wspomnianych powyzej jest:

1. Uruchomienie platformy "n"

/reszta dotyczy juz szerszego pojecia jak rynku telefinformatycznego oraz informacji ze swiata finansow./

Marek - 06-12-2006, 02:38

Cytat:
5. Decyzja o konieczno¶ci rozdzielenia przez TPSA neostrady i telefonu.
gdyby to by³a prawda to zdecydowanie to, jednak tepsy pozwol± zak³adaæ neostradê bez telefonu ale dolicza do tego dodatkow± op³atê w wtoko¶ci tego abonamentu standardowego bêdzie siê wiêc p³aciæ za telfon nie maj±c go (ca³a nadzieja w tym abonamencie za 20 kilka z³) ale pewnie beð± wtedy g³upio gadaæ nie mamy mo¿liwo¶ci technicznych albo co¶ w tym rodzaju

Zreszt± upc wcale lepsze nie jest, wygra³o w wielu miejscach przetargi na kablówkê osiedlow± i jednym z warunków umowy jest zagwarantowanie wszystkim na osiedlu dostêpu do telewizji za nie wiêcej ni¿ 5 czy 7z³.
A gdy kto¶ sobie za³o¿y internet i chce ta tania kablówkê to nagle wciskaj± kit ¿e nie maja mo¿liwo¶ci technicznych pod³±czenia tv za 5z³ (oczywi¶cie z pod±³czeniem tv za 50z³ nie ma problemu)

Jerry Hall - 13-12-2006, 10:05

Bez w±tpienia najwiêkszym wydarzeniem na rynku telewizji kablowych i satelitarnych w 2006 roku , dla mnie osobi¶cie by³o :

1. Brak w dalszym ci±gu anteny satelitarnej, czym skutecznie blokuje sobie odbiór tych¿e telewizji i oby tak zosta³o w 2007 roku. ;)

2. Po latach pobytu w NEO ( bez wyroku ) 8) moje przej¶cie do chello najpierw light , teraz classic.

3. Odkrycie tego Forum, czym przysporzylem sobie masê k³opotow i oby tak nie zosta³o w 2007 roku! ;)

4.Odkrycie limitów w czasie wêdrówek z Kolbergiem po sieci ;) co na pocz±tku straszliwie mnie irytowa³o, a teraz to ignorujê.

Mam wiec nadziejê ze moje pok³ady tolerancji i ignorancji w 2007 roku pozostan± na dotychczasowym poziomie, w przeciwieñstwie do limitów...
:D

PS
Je¶li chodzi o wspomnian± tu platformê "n" to start tej platformy uwa¿am za skandal roku, totaln± indolencjê, abnegacjê i tym podobne.Brak dekoderów w sklepach, brak na samym pocz±tku ju¿ strony www , sprzeczne informacje, zamieszanie z kana³ami, reklamy wprowadzaj±ce w b³±d... wystarczy...???
:evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group